Strona główna » Zmywarka łatwa do ukrycia

Zmywarka łatwa do ukrycia

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ten nowy model do zabudowy jest nie tylko funkcjonalny, ale i pasujący do każdej kuchni. Bowiem jego panel sterujący jest całkowicie niewidoczny. Zmywarka ma 60 cm szerokości i miesci 12 kompletów naczyń.

Aż 8 programów mycia

W zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, możemy wybrać jeden z ośmiu programów. Gdy w zmywarce znajduje się jeszcze niewiele naczyń, a są dość brudne, możemy zastosować zmywanie wstępne. Dzięki tej funkcji naczynia, które będą zmywane później, zostaną opłukane. Tryb ekspresowy trwa 30 minut i możemy go wykorzystać do zmywania lekko zabrudzonych naczyń.

Są także programy do naczyń delikatnych oraz naczyń mocno zabrudzonych. Wybierając tryb automatyczny urządzenie samo rozpozna stopień zabrudzenia naczyń i dobierze odpowiedni program zmywania.

Nowy model BEKO jest w pełni zintegrowaną zmywarką do zabudowy. Oznacza to, że z zewnątrz wygląda jak mebel, bez żadnych przycisków czy pokręteł. Drzwi frontowe przystosowane są do wykończenia takim materiałem, jak meble kuchenne. Elektroniczny, podświetlany wyświetlacz LCD umieszczony na krawędzi drzwi jest niewidoczny po ich zamknięciu.

Wyświetlacz ten jest bardzo pomocny – informuje o wybranym przez nas programie zmywania, a także o konieczności uzupełnienia preparatu nabłyszczającego czy soli. Ukryty panel sterujący pozwala również wybrać opcję zmywania połowy wsadu lub ustawienie opóźnionego startu (od 1 do 24 godz.). Niski poziom hałasu zmywarki wynoszący 48 dB sprawia, że można jej używać w późnych godzinach wieczornych.

Zmywarka BEKO jest funkcjonalna i oszczędna. Podczas jednego cyklu zużywa zaledwie 13 litrów wody, a zastosowany w niej system Water-stop chroni nasze mieszkanie przed zalaniem.

Podstawowe parametry zmywarki DIN 5830 BEKO:

– Klasa energetyczna/zmywania/suszenia: AAA
– Zużycie wody: 13 litrów/cykl
– Zużycie energii: 1,05 kWh/cykl
– Wyświetlacz LCD
– Elektroniczne sterowanie
– 8 programów: Mycie wstępne, Mini 30’35°, Delikatny 40°, Eco 50°, Bio 55°, Codzienny 60°, Intensywny 70°, Auto 55°-65°
– 7 temperatur: (35 – 70°C)
– Zabezpieczenie przed zalaniem: Water-stop
– Opóźnienie startu (1 – 24 h)
– Połowa wsadu
– 3 poziomy spryskiwania
– Regulacja kosza górnego
– Poziom hałasu 48 dB
– Wymiary produktu wys. x szer. x gł.: 82 x 60 x 54,8 cm

  Zmywarka do bardzo małej kuchni

Sugerowana cena detaliczna: 2199 zł

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.