Strona główna » Zmywanie pod ciśnieniem

Zmywanie pod ciśnieniem

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wysokie ciśnienie wody znacznie zwiększa skuteczność zmywania. Nie trzeba pocierać czy szorować naczyń, aby osady i zabrudzenia zostały usunięte. Dlatego w profesjonalnych kuchniach naczynia zmywa się wodą pod wysokim ciśnieniem. Firma Electrolux, wykorzystując swoje doświadczenie ze współpracy z profesjonalistami, wprowadziła wyższe ciśnienie wody w domowych zmywarkach, zapewniając lepsze efekty zmywania.

W zmywarce Electrolux ESL6552RA nie trzeba także układać talerzy i garnków i robić jakiejkolwiek selekcji przed myciem. W ferworze pracy w kuchni nikt nie ma głowy, aby jeszcze zastanawiać się jak prawidłowo uporządkować naczynia z zmywarce. Zmywarki Electrolux zaprojektowano  zgodnie z filozofią profesjonalistów „załaduj wszystko na raz”, niezależnie od kształtów, rodzajów naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Jest to możliwe dzięki specjalnemu ramieniu FlexiSpray z podwójną osią, które zapewnia lepszą dystrybucję wody.

W nowej zmywarce są także nowe programy:
* AutFlex, to pierwszy na świecie naprawdę automatyczny program, który wykorzystuje precyzyjny jak laser promień światła, aby ocenić stopień zabrudzenia wody. Pomiary dokonywane są od 2.000 do 9.000 razy na cykl, a temperatura i ilość wody są stale dostosowywane. 
* FlexiWash, jest programem w którym temperatura i ciśnienie wody na dole i na górze zmywarki są inne. Pozwala myć w jednym cyklu zarówno delikatne kieliszki jak i bardzo zabrudzone garnki i patelnie.
* XtraPower, to program przeznaczony do wyjątkowo zabrudzonych naczyń. Wykorzystuje większą moc czyszczenia i o 40% większe ciśnienie wody.

Szacunkowa cena detaliczna zmywarki ESL6552RA wynosi 3799pln
 

źródło: materiały firmy Electrolux

  Superoszczędne zmywanie!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.