Strona główna » Małe zmywarki do małej kuchni

Małe zmywarki do małej kuchni

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Mała zmywarka kompaktowa Electrolux

Zmywarki to urządzenia, o których mówi się coraz częściej, ceni się ich użyteczność i funkcjonalność. W Polsce wyposażonych jest w nie jedynie 5% gospodarstw domowych, ale wiele osób nosi się z zamiarem kupna zmywarki. Do małej kuchni są przeznaczone zmywarki zwane kompaktowe – stawiane na blat.

Badania przeprowadzone na zlecenie firmy Electrolux na Uniwersytecie w Bonn porównujące wyniki ręcznego i mechanicznego zmywania naczyń pokazały, że nowoczesne zmywarki o klasie AAA (mycia, energetycznej i suszenia) zmywają naczynia zdecydowanie szybciej, zużywając przy tym znacząco mniej wody i energii.

Kompaktowa zmywarka Electrolux ESF 2410

To niewielkie urządzenie (46x45x48 cm) będzie pasować nawet do małej kuchni. Pomieści 5 zestawów naczyń i wymyje je przy pomocy jednego z pięciu programów. Wśród nich są szybki program 50 stopni C oraz specjalny program do mycia szkła w temperaturze 40 stopni C. Zmywarka ma funkcję opóźnionego startu (do 19 h) oraz wskaźniki braku soli. Zużywa 8 litrów wody. Sugerowana cena detaliczna – 1 539 zł

W ofercie Electrolux są również dwie nowe kompaktowe zmywarki z funkcją tryb energooszczędny, należące do serii urządzeń przyjaznych dla środowiska. Zmywarki klas AAB zużywają jedynie 7 litrów wody. Mieszczą 6 zestawów naczyń. Zmywają naczynia przy pomocy 4 programów, w 3 temperaturach. Mają trzycyfrowy wyświetlacz, wskaźniki braku soli i nabłyszczacza oraz funkcję opóźniony start.
Model ESF2450W w kolorze białym, dostępny w cenie 1839 zł i model ESF2450S w kolorze srebrnym, w cenie 1998 zł.

Zdjęcia Electrolux

  Dekoracja na każdą zmywarkę!!!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.