Strona główna » Wygodny kosz na śmieci – wbudowany w szafkę kuchenną

Wygodny kosz na śmieci – wbudowany w szafkę kuchenną

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dobrze zaprojektowany kosz na śmieci… Posiada kilka komór pozwalających segregować odpadki, pojemniki do przechowywania akcesoriów kuchennych, takich jak detergenty, ścierki, worki itp. Kosz SAMBA firmy PEKA.

Kosz SAMBA został zaprojektowany w oparciu o doświadczenie zdobyte w przemyśle gastronomicznym, a także w odpowiedzi na sugestie klientów. SAMBA jest zamontowany w szafce kuchennej i jednym naciśnięciem pedała uchylamy front szafki i możemy wygodnie wyrzucić odpadki, po czym drzwiczki łagodnie się zamykają same. 
Jeśli chcemy jednak, by kosz był dostępny na dłużej, możemy (również za pomocą pedała) zatrzymać go w pozycji otwartej. Jeśli chcemy natomiast mieć całkowity dostęp do kosza – wymienić worek, wyciągnąć butelki z płynami do zmywania itp., możemy maksymalnie wysunąć pojemnik i uzyskać dostęp do wszystkich akcesoriów umieszczonych wokół niego. Jednym z nich jest szklany pojemnik, który może być wyjęty i służyć do zbierania odpadków organicznych, a specjalnie impregnowana torba, zawieszona na panelu dzielącym, posłuży do gromadzenia plastikowych odpadów, puszek, lub makulatury. Po opróżnieniu można ją wyprać tak, aby zawsze pozostawała czysta. 
Nie można nie wspomnieć też o innych udogodnieniach: osłonie frontu, która zabezpiecza wewnętrzną stronę szafki przed zabrudzeniem, a także specjalnej pokrywie, zapobiegającej przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów. 
www.peka.pl

  Białe meble kuchenne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.