Strona główna » Białe meble kuchenne

Białe meble kuchenne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Białe meble kuchenne spotykamy i w kuchniach nowoczesnych, i w klasycznych. Ten uniwersalny kolor nie wychodzi z mody od lat, a we wnętrzach prezentuje się elegancko i świeżo.

Szczególnie do małych kuchni poleca się jasne meble – doskonale powiększają optycznie wnętrze. Ale i w dużej kuchni zdadzą egzamin – dzięki bieli kuchnia będzie wyglądać lekko, a duża ilość szafek nie przytłoczy pomieszczenia.

Kuchnia półotwarta na pokój – na zdjeciu obok
Klasyczna elegancja białych szafek z lakierowanej płyty MDF. Minimalistyczny projekt nie uwzględnił nawet uchwytów, które mogłyby odwracać uwagę od jednolitej bieli. Szafki sa otwieranie na tzw. click clack (dotykowo). Kuchnia mieści się we wnęce, jest częściowo osłonięta od pokoju dziennego. Tuż przy kuchni urządzono jadalnię.

Białe meble kuchenne, orzechowy stół
Efektownym kontrastem dla bieli szafek sięgających aż do sufitu jest stół z drewna orzechowego i dębowy parkiet.

Biel i grafit
Szafki z lakierowanej na biało płyty MDF zostały zrobione na zamówienie. Dzięki grafitowym elementom (płytki nad blatem kuchennym, stół i krzesła) w kuchni zagościł ożywczy kontrast.

Na tle czerwieni
BIałe meble stoją na tle czerwonej ściany. Doskonały pomysł, by biała kuchnia nie była nudna. Tę kuchnię urządziła Katarzyna Dowbor. Nad białym stołem wiszą czerwone lampy. Konsekwencja kolorystyczna to zaleta tej kuchni.

Klasyka i biel
W tej kuchni dominuje styl klasyczny, nawet z akcentami retro (piekarnik i płyta do gotowania). Kolorowe kafle na podłodze i na ścianach ożywiają spokój bieli. 

Materaił pochodzi z

  Biały piekarnik do zabudowy

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.