Strona główna » Wygodne kanapy – na targach Meble Polska

Wygodne kanapy – na targach Meble Polska

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Komfort i wygoda – tego oczekujemy od wygodnej kanapy. Zobaczmy co nowego oferuje firma Bizzarto, co pokazała na targach poznańskich Meble Polska 2014.

Kanapa modułowa Hamilton

Kolekcja modułowa, czyli poszczególne elementy wchodzące w jej skład można dowolnie zestawiać, tworząc meble o róznych kształtach – sofy o dowolnej liczbie siedzisk, narożniki w kształcie litery L,C,U… To kolekcja, która łączy klasykę i nowoczesność. Jest fantastycznie miękka. Możliwość wyboru elementu z elektrycznie sterowanym podnózkiem i zagłówkiem (każdym z tych elementów steruje się niezależnie) sprawia, że komfort wypoczynku może być jeszcze większy. Ustawienie ich w maksymalnym wychyleniu sprawia, że odpoczywamy w pozycji półleżącej, która jednocześnie umożliwia np. oglądanie telewizji.

Kanapa Bosco z podnoszonymi zagłówkami

Kolekcja, której głównym zadaniem jest zapewnić komfortowy wypoczynek. Jest miękka, siadając na kanapie czujemy jak przyjemnie się zapadamy. Podnoszone zagłówki zwiększają poczucie wygody (są unoszone w systemie jednostopniowym). Bosco jest wykończone z precyzją i dbałością o szczegóły. Uwagę zwracają charakterystyczne boki, przeszycia, a także metalowe nóżki nadające bryle lekkości. Drobiazgiem, który pełni niebagatelna rolę w stylistyce mebla, jest metalowe wykończenie w dolnej części, częściowo przysłonięte materiałem obiciowym. Kanapa Bosco najlepiej prezentuje się w obiciu ze skóry lub w gładkich, jednolitych tkaninach.

 

 

Kolekcja Fancy – kanapy w kwiaty

Fancy to kolekcja, która zmienia się jak kameleon. Po pierwsze – jest modułowa, więc można tworzyć dowolne zestawienia w zależności od pomysłowości właściciela i potrzeb. Można wybrać jedną poduchę siedziskową albo położyć dwie lyb trzy jedna na drugiej. Można do tego dobrać część oparciową lub z niej zrezygnować. „Plecy” mebla mogą być elementem z przejrzystego pleksi albo tapicerowane tkaniną.
Po drugie –  dwie poduszki siedziska ułożone obok siebie tworzą materac do spania. Poduszki sa zbudowane jak  materac do spania, a więc bardzo wygodne – jest w nich lateks i sprężyny pocketowe (czyli kieszonkowe), a do tego pianka wysokoelastyczna.
Stąd Fancy doskonale sprawdzi się w kawalerkach, pokojach młodzieżowych i innych miejscach, w których nie ma za wiele przestrzeni. Poduchy można także używać jako pufy.
Kolorystyka i rodzaj materiału obiciowego są do wyboru.

  Nowoczesne meble pokojowe z lustrem weneckim

Meble Shelly, niczym muszla

Shelly to kolekcja tapicerowanych mebli wypoczynkowych. Swoją nazwę zawdzięcza oparciu, które wygląda jak muszla. Ich urok wydobędziemy szczególnie przy połączeniu materiałów w różnych barwach. Bogata oferta materiałów obiciowych Bizzarto umożliwia swobody wybór kolorów i wzorów. Piękne, drewniane nóżki zostały zaprojektowane specjalnie dla tej kolekcji.
Shelly ma oparcia tak wyprofilowane, że zapewniają zaskakująco dobre (biorąc pod uwagę jej stylistykę) podparcie plecom. Kształty kolekcji są bardzo ergonomiczne. W skład kolekcji wchodzą 2-osobowa sofa, fotel oraz puf. Kolekcja została została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

więcej na www.bizzarto.com

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.