Wygodne kanapy – na targach Meble Polska

Komfort i wygoda – tego oczekujemy od wygodnej kanapy. Zobaczmy co nowego oferuje firma Bizzarto, co pokazała na targach poznańskich Meble Polska 2014.

Kanapa modułowa Hamilton

Kolekcja modułowa, czyli poszczególne elementy wchodzące w jej skład można dowolnie zestawiać, tworząc meble o róznych kształtach – sofy o dowolnej liczbie siedzisk, narożniki w kształcie litery L,C,U… To kolekcja, która łączy klasykę i nowoczesność. Jest fantastycznie miękka. Możliwość wyboru elementu z elektrycznie sterowanym podnózkiem i zagłówkiem (każdym z tych elementów steruje się niezależnie) sprawia, że komfort wypoczynku może być jeszcze większy. Ustawienie ich w maksymalnym wychyleniu sprawia, że odpoczywamy w pozycji półleżącej, która jednocześnie umożliwia np. oglądanie telewizji.

Kanapa Bosco z podnoszonymi zagłówkami

Kolekcja, której głównym zadaniem jest zapewnić komfortowy wypoczynek. Jest miękka, siadając na kanapie czujemy jak przyjemnie się zapadamy. Podnoszone zagłówki zwiększają poczucie wygody (są unoszone w systemie jednostopniowym). Bosco jest wykończone z precyzją i dbałością o szczegóły. Uwagę zwracają charakterystyczne boki, przeszycia, a także metalowe nóżki nadające bryle lekkości. Drobiazgiem, który pełni niebagatelna rolę w stylistyce mebla, jest metalowe wykończenie w dolnej części, częściowo przysłonięte materiałem obiciowym. Kanapa Bosco najlepiej prezentuje się w obiciu ze skóry lub w gładkich, jednolitych tkaninach.

 

 

Kolekcja Fancy – kanapy w kwiaty

Fancy to kolekcja, która zmienia się jak kameleon. Po pierwsze – jest modułowa, więc można tworzyć dowolne zestawienia w zależności od pomysłowości właściciela i potrzeb. Można wybrać jedną poduchę siedziskową albo położyć dwie lyb trzy jedna na drugiej. Można do tego dobrać część oparciową lub z niej zrezygnować. „Plecy” mebla mogą być elementem z przejrzystego pleksi albo tapicerowane tkaniną.
Po drugie –  dwie poduszki siedziska ułożone obok siebie tworzą materac do spania. Poduszki sa zbudowane jak  materac do spania, a więc bardzo wygodne – jest w nich lateks i sprężyny pocketowe (czyli kieszonkowe), a do tego pianka wysokoelastyczna.
Stąd Fancy doskonale sprawdzi się w kawalerkach, pokojach młodzieżowych i innych miejscach, w których nie ma za wiele przestrzeni. Poduchy można także używać jako pufy.
Kolorystyka i rodzaj materiału obiciowego są do wyboru.

Meble Shelly, niczym muszla

Shelly to kolekcja tapicerowanych mebli wypoczynkowych. Swoją nazwę zawdzięcza oparciu, które wygląda jak muszla. Ich urok wydobędziemy szczególnie przy połączeniu materiałów w różnych barwach. Bogata oferta materiałów obiciowych Bizzarto umożliwia swobody wybór kolorów i wzorów. Piękne, drewniane nóżki zostały zaprojektowane specjalnie dla tej kolekcji.
Shelly ma oparcia tak wyprofilowane, że zapewniają zaskakująco dobre (biorąc pod uwagę jej stylistykę) podparcie plecom. Kształty kolekcji są bardzo ergonomiczne. W skład kolekcji wchodzą 2-osobowa sofa, fotel oraz puf. Kolekcja została została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

więcej na www.bizzarto.com

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.