Strona główna » Trówymiarowe panele ze startych migdałów…

Trówymiarowe panele ze startych migdałów…

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Firma Decorativos przedstawia oryginalną, funkcjonalną i ekologiczną alternatywę w projektowaniu wnętrz, zaskakujące pomysłowością i nowoczesnością dekory, panele, okładziny oraz materie dekoracyjne. Szybka metamorfoza, niepowtarzalne wzory oraz niebanalna przestrzeń.

SERIA ALMENDRA – Almendra jest materiałem naturalnym i ekologicznym, uzyskiwanym ze startych łusek migdałów. Uzyskuje się obiekty trwałe, w fantazyjnych kształtach, zgodnie z trendami nowoczesnego wzornictwa. Okładziny są lekkie, wodoodporne, ulegające pełnej biodegradacji i recyklingowi. W ramach produktów Almendra są trzy koncepcje: Wall, Concept oraz Celular. Concept to instalacje składające się z odizolowanych elementów, montowanych pojedynczo, niezależnie od siebie, na różnorodnych powierzchniach prostych. Almendra Concept jest niczym układanka według własnego pomysłu.

Dekory architektoniczne Celular to alternatywa dla gładkiej powierzchni ścian wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Linia Celular naśladuje wzory i motywy roślinne. Fantazyjne linie i załamania komponują się w otaczający krajobraz nadając mu oryginalną fakturę i kolor.

SERIA DECOMUR – to wnętrza w 3D czyli system paneli dekoracyjnych z płyt MDF, z zastosowaniem frezowanych motywów 3D. Zachwycające wzory oraz oryginalny kolor nadają naszym ścianom najnowocześniejszą formę.

SERIA PIEDRA – to naturalne wzory kamienne. Dzięki technologii łączącej mączkę kamienną z żywicami, panele Piedra są bardzo lekkie, wzór perfekcyjny, a elastyczność materiału pozwala na kształtowanie wszelkich form. Montaż paneli Piedra jest szybki, czysty i bez zapraw murarskich.

www.decorativos.pl

zdjęcia: Decorativos

  Panele podłogowe - jak wybrać

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.