Strona główna » Tkanina na krzesła

Tkanina na krzesła

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Niewielkim kosztem możemy odnowić krzesła w jadalni czy w salonie. Pomogą w tym stylowe „sukienki” z tkaniny na krzesła proponowane przez Dekoria.pl

Stare, zniszczone, czy nie do pary krzesła. Niewłaściwie dobrana kolorystyka tapicerki oraz desenie, które nie współgrają ze sobą. Tkaninowe sukienki na krzesła rozwiążą te problemy, odmienią zwykły mebel i odnowią zniszczone krzesło.

Marka Dekoria.pl prowadzi projekt „Sukienki na krzesła z IKEA”. Do tej pory marka Dekoria.pl szyła sukienki w rozmiarach standardowych lub na indywidualne zamówienie. Wiązało się to z koniecznością dokładnego „wymierzenia” krzeseł przez zamawiającego. Dzięki projektowi, klient, który pragnie zamówić sukienkę na najpopularniejsze w Polsce krzesła z IKEA (np. Jokkmokk, Ivar, Stefan), może to zrobić bardzo szybko – wystarczy, że wybierze posiadany typ krzeseł i tkaninę.Po upływie 7 dni gotowe pokrowce na krzesła zostają wysłane.

Wybór tkanin duży – od ciepłej bawełny, po elegancką taftę. Do wyboru mamy tkaniny gładkie, w modną kratę i pasy, zdobione wzorami geometrycznymi i florystycznymi.

Sielski urok jadalni podkreślimy naturalnym materiałem, zdobionym prowansalskimi scenkami z życia na wsi. Sukienka na krzesło z kolekcji Avinion to prosty sposób na nadanie wnętrzu francuskiego posmaku. Tkanina ta najlepiej prezentuje się we własnym towarzystwie oraz w połączeniu z materiałami w kolorze nadruku. Styl prowansalski zakłada prostotę i bezpretensjonalność wnętrz. www.dekoria.pl

 

  Pomarańczowe tkaniny na łóżko

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.