Strona główna » Termosy na jesień i zimę

Termosy na jesień i zimę

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dobry termos musi być dostosowany rozmiarem do naszych potrzeb. Powinien zgrabnie mieścić się w plecaku czy w torbie. Na samym początku należy zdecydować, jak pojemność termosu jest nam potrzebna.

W ofercie firmy Galicja znajdują się zarówno modele niewielkie (0,25 litra), idealne na krótki, jesienny spacer, jak i większe – o pojemności 1 litr. Mają podwójne ścianki stali nierdzewnej, izolowanej próżniowo, co gwarantuje bardzo długie utrzymywanie ciepła.

  • Każdy z modeli ma nakręcany kubek i antypoślizgowy uchwyt
  • Jest możliwość nalania napoju bez odkręcania korka, co zapobiega jego wychłodzeniu.
Termos stalowy Galicja
Galicja dla Twojego Domu - termos z kubkiem
Galicja dla Twojego Domu - termos na żywność

Termosy z serii Mobi zostały wykonane z lekkiego plastiku (co może być szczególnie ważne dla turystów oraz rowerzystów), ale nadal posiadają znakomite właściwości izolujące. Przelana do termosu herbata lub kawa zachowa wysoką temperaturę przez kilka godzin. Ulubiony napój będzie mógł nam więc towarzyszyć wszędzie, pozostając cały czas gorący. Zarówno główną część termosu, jak i nakręcany kubeczek wyposażono w wygodne rączki.

W ofercie firmy Galicja znajdują się również termosy do przechowywania posiłków. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było łatwe i praktyczne. Wszystkie mają wygodny uchwyt, a niektóre modele zaopatrzono także w specjalne przedziałki pozwalające oddzielić od siebie różne potrawy oraz dodatkowe pojemniczki z wbudowaną łyżką. Modele tego typu posiadają pojemność 1,4 lub 3 litry. Dzięki temu bez trudu zmieścimy w nich posiłek dla więcej niż jednej osoby.

Do kupienia na www.galicja.com.pl

  Pomysły na biblioteczkę w domu

Może Cię zainteresować: