Strona główna » Telewizor Funai – prosty design, prosta obługa

Telewizor Funai – prosty design, prosta obługa

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Płaski telewizor LCD jest idealny na ścianę w pokoju urządzonym prosto, wręcz minimalistycznie. Najnowszy telewizor marki Funai KATANA LC10 to nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, ale także precyzyjna, smukła linia i modny design. Ma jedyne 2 cm grubości.

Tym razem nie chodzi o to, że telewizor ma jeszcz więcej funkcji, ale wręcz przeciwnie. Japońscy inżynierowie, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, odpowiedzieli na pytanie, co naprawdę
jest istotne w telewizorze, a co wywołuje obawę przed nim, czyli tzw. technostres. Telewizory z serii LC10 obsługuje się intuicyjnie.

Japońska prostota i minimalizm znalazły odzwierciedlenie w eleganckiej formie obudowy, lekkiej i smukłej, jak nigdy dotąd. Telewizor ma tylko 2 cm grubości. Posiada 5-letnia gwarację oraz 2-letni program Zero Martwych Pixeli.

Dzięki nowemu procesorowi o nazwie Clear Pix Performer udało się obniżyć zużycie energii nie tracąc na jakości obrazu.
Godne uwagi są także szeroki kąt widzenia, wysoki kontrast natywny (1000:1). Wysoka klasa energetyczna oznacza niższe rachunki za energię.
Telewizor o symbolu 32FL532, bo ten pierwszy pojawi się na półkach, posiada wbudowany tuner DVB-­TMPEG-­‐2/4. Dzięki niemu niepotrzebny jest zakup innych urządzeń do odbioru najwyższej jakości sygnału cyfrowego z nadajników naziemnych. Urządzenie posiada dotykowy panel sterowania, 2 wejscia HDMI i wejścia PC. Wysoka rozdzielczość WXGA (1366 x 768) umożliwia oglądanie programów telewizyjnych lub filmów w jakości HD. Bardzo przydatną z punktu widzenia użytkownika jest funkcja nagrywania USB z Timeshil (USB Rec), które pozwala na nagrywanie programów cyfrowych na pamięć USB.

  Nieco szaleństwa, czyli design w mieszkaniu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.