Strona główna » Nieco szaleństwa, czyli design w mieszkaniu

Nieco szaleństwa, czyli design w mieszkaniu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

System półek Boogie Woogie. Fotel bujany Voido o wyjątkowej formie. Stolik Wannabe z kartonu. Stolik na wiązkach bambusa albo z giętej blachy… Te szalone meble robią karierę!

System półek wykonanych z błyszczącego ABS Boogie Woogie. Dostępne w 3 kolorach moduły można łączyć ze sobą tworząc ścianki półek. Boogie Woogie dobrze prezentuje się przy ścianie, jak również na środku pokoju. Moduły mogą łączyć się ze sobą tyłem, tworząc dwustronną ścianę półek.

Fotel bujany Voido to sposób na relaks w wyjątkowej formie. Zaprojektowany przez Rona Arada mebel stanowi oryginalną i praktyczną pozycję w katalogu Magis. Ergonomiczny kształt siedziska łączy się z formą mebla pełną organicznych, nieregularnych krzywych. Otwory i zagłębienia widoczne w bocznej płaszczyźnie fotela dodatkowo wzbogacają wygląd Voido.

Wannabe to jeden z oryginalnych projektów będących w ofercie firmy Pulpo. Zaprojektowany z myślą o przeprowadzkach – jak często przed urządzeniem się w nowym mieszkaniu kartony stają się tymczasowymi stołami czy krzesłami – Wannabe stanowi alternatywę dla takiego rozwiązania. Stalowa rama okalająca karton została uformowana na wzór stołu, dzięki takiemu rozwiązaniu nawet tymczasowy stolik będzie nadawał mieszkaniu odpowiedni wygląd.

Stolik Blow up Bamboo to część wyjątkowej edycji przedmiotów z serii Blow up, w której spawane stalowe pręty zastąpiono wiązanymi kawałkami drewna bambusowego. Mebel ma również swój stalowy odpowiednik. Dynamiczne zbiorowisko linii zwieńczone zostało szklanym blatem. Szkło i drewno tworzą harmonijną całość, która doskonale będzie prezentować się we wnętrzach o ciepłej kolorystyce.

Fletcha to zabawna, efektowna propozycja
z oferty niemieckiej firmy Pulpo. Stolik wykonany ze wstęgi blachy stalowej ukształtowanej na wzór strzałki. Pomalowany lakierem proszkowym mebel doskonale prezentuje się zarówno w żywym czerwonym kolorze, jak i wersjach kolorystycznych czarnej i białej. Dzięki możliwości postawienia na trzech z czterech ścian Fletcha może być zarówno stolikiem kawowym, miejscem do przechowywania magazynów, czy podstawą dla efektownego wazonu lub lampki.

  Telewizor Funai - prosty design, prosta obługa

www.farbykaform.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.