Strona główna » Świece zapachowe – dekoracja i nastrój w mieszkaniu

Świece zapachowe – dekoracja i nastrój w mieszkaniu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Chcesz stworzyć w mieszkaniu zachwycającą atmosferę? Nic tak nie zmieni wnętrza w kilka sekund jak pięknie świece zapachowe. Zapalone wprowadzają przytulny, ciepły i często romantyczny klimat – przy zgaszonym świetle działają na wszystkie zmysły!

W mieszkaniu powstaje niepowtarzalny nastrój dzięki dekoracjom, pamiątkom, tkaninom. Dodatki aranżacyjne to nie tylko wyszukane rzeźby, wazony, kwiaty i inne ozdoby, lecz także świece w przeróżnym wydaniu.

Kolorowe kompozycje zapachowe – dekoracja każdego wnętrza

Dekoracyjne bryły z wosku występują w wielu kształtach i kolorach. Dzięki temu na komodzie, stoliku, wannie, a nawet na podłodze, możesz wykreować kompozycję cieszącą zarówno oczy, zmysł estetyczny, jak i powonienie. Ciekawie też wyglądają… postawione na lustrze w towarzystwie kwiatów (suchych lub świeżych) i kamyczków.

Najwygodniejszą formą są świece w słoiku i pilarze bądź tak zwane tealighty, czyli podgrzewacze, które można umieścić w ozdobnych lampionach. Takie pachnące świece oferuje znana na świecie marka Yankee Candle. Wonie świec zostały podzielone na kilka kategorii. I tak w zależności od humoru, możesz jednego dnia zapalić owocowy wosk, innego dnia kwiatowy, orzeźwiający albo taki, który kojarzy się z aromatami wprost z cukierni! Aż chce się schrupać taką pachnącą ozdobę!

Dodatkowo Yankee Candle to produkty na każdą okazję – święta, walentynki, spotkanie rodzinne, randkę, a może… zaręczyny w domu? Niezależnie od okoliczności, świetnie udekorują wnętrza – w każdej aranżacji: nowoczesnej, minimalistycznej, tradycyjnej, retro czy kolonialnej. Pasują również do pokoi młodzieżowych.

Hipnotyzujący aromat świec i ich niezwykła forma czyni je niepodważalnie niezbędnymi dodatkami do mieszkania. Przecież od czasu do czasu można się zapomnieć i dać ponieść boskiej woni. Relaks gwarantowany… albo energia do działania w kilka sekund! Wszystko zależy od mocy zapachu rozpalonej świecy.

Tekst: Joanna Żołnierkiewicz

Zdjęcia

  Dekoracje do pokoju; dodatki z aluminium

Może Cię zainteresować: