Strona główna » Dekoracje do pokoju; dodatki z aluminium

Mam w salonie ciemną podłogę, brązowy dywan i ciemne drewniane meble. Ściany są białe. Jakie dekoracje do pokoju kupić, żeby pokój wyglądał ciekawiej. Czy dodatki z aluminium będą pasowały do tych mebli?

W takim wnętrzu z pewnością ciekawie wyglądałyby aluminiowe dodatki. Wyglądają one nowocześnie, ale jednocześnie nie narzucają żadnego zdecydowanego koloru, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem dywanu czy rolety w oknach.

Takie dekoracje do pokoju są odpowiednie i dla młodzieży, i dla osób dojrzałych. Ciekawe wyglądają alumiowe patery na owoce – kładąc na nie jabłka, banany, pomarańcze wprowadzimy akcenty kolorystyczne. Jeśli do tego dodamy kilka wazonów na kwiaty, wnętrze stanie się atrakcyjniejsze niedużym kosztem.

Taka jest podstawowa zaleta dodatków dekoracyjnych – dzięki nim stworzysz wyjątkowy klimat wnętrza, podkreślisz jego urodę, nadasz przytulności, a jednocześnie wydatki nie są duże. Co ważne, w parę chwil, zmieniając ustawienie dodatków, możesz zmienić charakter aranżacji.

Artykuły dekoracyjne Bizzarto są dostępne wyłącznie w salonach tej marki. To wyroby aluminiowe, niepowtarzalne, bo wykańczane ręcznie, dlatego nie ma dwóch identycznych przedmiotów. Jeśli dekoracje są z tego samego tworzywa – w tym wypadku z aluminium – to niezależnie od kształtu, wielkości, formy zawsze pasują do siebie, dzięki czemu można tworzyć atrakcyjne zestawienia.

  Olejowy, elektryczny grzejnik – model Galapagos

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.