Strona główna » Olejowy, elektryczny grzejnik – model Galapagos

Olejowy, elektryczny grzejnik – model Galapagos

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Firma Atlantic Polska oferuje model grzejnika Galapagos, który wytwarza ciepło za pomocą radiacji. Zawiera on Fluide – oleisty płyn grzewczy, który odpowiada za szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła. Polecany szczególnie do salonu.

Radiacja to najmłodsza technologia przekazywania ciepła jaka jest stosowana w dekoracyjnych grzejnikach elektrycznych. Radiatory w swej pracy kontrolują inercję cieplną pomieszczenia, wykorzystując przy tym wszystkie zalety promieniowania cieplnego oraz naturalnej konwekcji. Grzejnik ten emituje w ogrzewanym pomieszczeniu przyjemne, delikatne ciepło, co daje odczuwalny komfort termiczny. Grzejnik wykorzystuje całą powierzchnię obudowy, by szybko reagować na zmiany temperatury w pokoju.
Jest on również wyposażony w PASS Program, czyli inteligentny system przesyłania informacji oraz sterowania pracą jednego lub wielu grzejników bądź suszarek łazienkowych za pośrednictwem programatora (chronokarty). Na podstawie wprowadzonych do programatora ustawień temperatury system spełni nasze polecenia, nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Pozwoli uzyskać oczekiwany zakres komfortu termicznego w poszczególnych pomieszczeniach lub strefach grzewczych, nawet w kuchni i łazience! Po osiągnięciu właściwej temperatury w pomieszczeniu redukuje moc grzewczą, czyli oszczędza energię.
Grzejnik Galapagos można zamontować na każdej strukturze ścian – na gładkiej, chropowatej z tynkiem strukturalnym, na tapecie, kamiennej okładzinie ściennej czy cegle.
Grzejnik może stać się ozdobą pomieszczenia lub być elementem przemyślanej kompozycji razem z innymi meblami, przedmiotami ozdobnymi, podłogą i ścianą.

zdjęcia www.atlantic-polska.pl

  Wyjątkowy salon – pomysły na aranżację

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.