Strona główna » Stoliki kawowe do małego mieszkania

Stoliki kawowe mogą służyć jako pomocnik do odstawiania filiżanek, kubków, jako półka na książkę czy pilota, ale także mogą stać się doskonałym miejscem do zjedzenia posiłku lub pracy przy laptopie. Do małego mieszkania najlepsze są stoliki wielofunkcyjne.

Jeśli w pokoju jest mało miejsca, to idealnym rozwiązaniem są komplety stolików w kilku rozmiarach, które można ustawić jeden pod drugim. Czasem mamy jeden stolik, a kiedy potrzeba nawet trzy.
Takim stolikiem jest mebel firmy Paged Meble – seria Trio składająca się z trzech stolików o różnych wymiarach. Są to meble dębowe, w naturalnej okleinie, cena od 600 zł/szt.
– Popularne ostatnio wnętrzarskie programy poradnikowe sprawiły, że modny stał się trend minimalistyczny – ograniczamy ilość otaczających nas przedmiotów, wykorzystujemy gustowne pudełka i pojemniki. Zgodnie z tym trendem projektanci Paged Meble stworzyli kilka propozycji stolików kawowych wykonanych z najlepszych materiałów. – mówi dyrektor marketingu Paged Meble.
Stoliki kawowe mogą służyć do przechowywania drobiazgów i pomagają porządkować przestrzeń dzięki dodatkowym blatom i schowkom. Wzór z kolekcji Cuba oraz nowość w ofercie Paged Meble – stolik Ontario wykonany z jesionowego drewna, wyposażony w dodatkową półkę pod blatem (cena 1096 zł). Milano Magic posiada natomiast szufladę na czasopisma czy inne przedmioty.
Kolekcje Linea i Crabo mają duże schowki, otwierane poprzez podnoszenie części blatu. Co więcej, unoszona półka jest niezwykle przydatna dla osób pracujących przy laptopie. Powiększenie powierzchni do wykorzystania możliwe jest także w kolekcji City, dzięki zastosowaniu wysuwanego blatu.

Kolekcje dostępne są w wybranych salonach meblowych w całej Polsce
www.pagedmeble.pl

  Meble do małych mieszkań; składane

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.