Strona główna » Stół dla rodziny

Klimat każdej jadalni tworzy stół. Jeśli jest masywny i wykonany z dobrej jakości drewna,  nie wymaga wielu dodatków i ozdób. Nie trzeba przykrywać go obrusem, aby wyglądał elegancko. Wystarczą podkładki pod talerze i drobne ozdoby, takie jak serwetnik czy świecznik.

Wygodny stół zachęca do spotkań rodzinnych. Wspólne posiłki stają się doskonałym pretekstem do rozmów i pomagają budować rodzinne więzi. Ważne, aby stół był na tyle duży, by mogło przy nim swobodnie usiąść kilka osób. W małych mieszkaniach dobrze sprawdzają się stoły rozkładane, w większych można sobie pozwolić na zakup nierozkładanego stołu dla sześciu, ośmiu osób.

Stół nabiera jeszcze większego znaczenia, gdy lubimy zapraszać znajomych i rodzinę. Jeśli jest prosty w formie, możemy w łatwy sposób zmieniać jego styl, dobierając odpowiednie dodatki, w zależności od charakteru przyjęcia, pory roku i zaproszonych gości.

Wiele ciekawych propozycji zarówno eleganckich mebli, jak i rozmaitych dodatków można znaleźć w sklepie internetowym Wobeline. Poniżej te, które szczególnie nam się spodobały:

Stół Agra przyciąga magiczną aurą i klimetem chrakterystycznym dla mebli "z duszą".

Stół Palisander, prosty i wyjątkowo elegancki, stanie się ozdobą salonu.

Stół Rustic, to stół w stylu kolonialnym wykonany z akacji.

  Podłogi drewniane - czy są eko?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.