Strona główna » Skórzane podłogi Torlys

Hitem wśród wnętrzarskich nowości są skórzane podłogi TORLYS. Elegancka, funkcjonalna i ponadczasowa kolekcja LEATHER FLOOR to propozycja do wnętrz klasycznych i nowoczesnych.

Kolekcja podłóg LEATHER FLOOR dostępna jest w formie płytek prostokątnych i kwadratowych. Pozwala to na zaprojektowanie zróżnicowanego układu podłogi. Występuje w 12 wzorach i różnych kolorach.  Designerzy polecają skórzaną podłogę do salonów i jadalni, a nawet do sypialni jako oryginalny element dekoracji.
Skórzana podłoga jest skonstruowana z trzech warstw. Wierzchnią warstwę wytwarza się z materiałów skórzanych, odzyskiwanych np. z produkcji torebek i pasków. Skóra pochodzi zatem w 100 % z recyklingu. Środkową warstwę, czyli rdzeń wykonuje się z włókien drewnianych sprasowanych z grubości 50 cm do 1 cm. Dzięki temu podłoga jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Spodnia warstwa, czyli korkowe podłoże zapewnia prawidłową akustykę w pomieszczeniach. 
Atutem podłóg skórzanych jest możliwość łączenia ich z kolekcją CORK FLOOR firmy TORLYS. Tym sposobem unikamy konieczności stosowania dodatkowych listew.
Kolekcja LEATHER FLOOR w eksploatacji niczym nie różni się od podłóg drewnianych. Wystarczy ją odpowiednio pielęgnować – przynajmniej raz w tygodniu odkurzyć i przetrzeć wilgotnym mopem.
Podłogi skórzane firmy TORLYS dostępne są w salonach PARA i DEKORIAN.
Cena: 445 zł za metr kwadratowy z montażem

zdjęcia Torlys

  Renowacja parkietu krok po kroku

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.