Strona główna » Proste, nowoczesne meble dla dzieci i młodzieży

Proste, nowoczesne meble dla dzieci i młodzieży

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wybierając meble do pokoju dziecka, często stajemy przed dylematem: kupić meble dla maluszków czy jednak klasyczne. Warto pamiętać, że wraz z rozwojem maluszka zmieniają się także jego zainteresowania i to, czym zachwyca się dzisiaj, jutro może być nudne. Dlatego zamiast mebli np. z Kubusiem Puchatkiem wybierzmy te klasyczne i proste, które pasują do każdego wieku dziecka.

Kolekcja „Lara” marki Pinio to meble z płyty MDF, które urzekają swoją prostotą i nowoczesnym designem. Zestaw został stworzony z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez dziecko, a następnie nastolatka. W skład kolekcji wchodzą: łóżeczko niemowlęce, pełnowymiarowe, duże łóżko, biurko, szafa, komoda, szafki nocne itp. idealne zarówno dla przedszkolaka, jak i starszego ucznia.

Dla chłopca i dziewczynki
Meble, dzięki wykorzystaniu płyty komórkowej, są bardzo wytrzymałe i solidne, a przy tym wyjątkowo bezpieczne dla dziecka. Jasna i spokojna kolorystyka mebli przełamana ciemnymi akcentami sprawia, że są one idealne zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.
W kolekcji „Lara” zastosowano dodatkowo najwyższej jakości systemy pracy mebli, co pozwala wyeliminować nieprzyjemny efekt trzaskania, meble domykają się cicho i delikatnie. Jest to niewątpliwe ułatwienie dla mam, które będą mogły swobodnie i cicho poruszać się po pokoju dziecka, nie zakłócając jego snu.

Bezpieczne dla dziecka
Wszystkie meble marki Pinio, należącej do firmy Drewnostyl, są przebadane i atestowane, posiadają również atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci. Kolekcja „Lara” została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem branży meblarskiej, Diamentem Meblarstwa 2010, potwierdzając świetne wzornictwo i oryginalność produktów.
 www.pinio.com.pl
 

  Pokój dziewczęcy - aranżacja pokoju córki Anny Dereszowskiej

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.