Strona główna » Pomysły na oryginalne dekoracje świąteczne

Pomysły na oryginalne dekoracje świąteczne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
dekoracja w oknie

Szukasz pomysłów na oryginalne dekoracje świąteczne? Prezentujemy inspiracje, które wprowadzą świąteczny klimat w Twoim mieszkaniu. Sprawdź jak odmienić wnętrze. Zaskocz swoich bliskich pomysłowymi i nieszablonowymi dekoracjami świątecznymi.

Oryginalne dekoracje świąteczne

Korzystając z innowacyjnych produktów Command – łatwo, szybko i bez ryzyka zniszczeń – przygotujesz świąteczny wystrój mieszkania. Nie możesz doczekać się świątecznej atmosfery? Tęsknisz za klimatycznymi dekoracjami? Wieniec adwentowy – to piękna tradycja zaczerpnięta od naszych zachodnich sąsiadów. Zgodnie z przyjętym zwyczajem, wieniec adwentowy powinien składać się z czterech świec – w każdą kolejną niedzielę adwentu odpala się kolejną świeczkę, co symbolizuje oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Zamiast tradycyjnego wieńca możesz przygotować okrągły stroik, który powiesisz na drzwiach wejściowych. Zastanawiasz się jak umieścić dekorację na drzwiach? Młotek, gwoździe i dwustronna taśma odpadają. Sięgnij po produkty firmy Command™ – samoprzylepne, przezroczyste haczyki, które bez problemu przykleisz na gładką powierzchnię drzwi, a po Świętach, usuniesz bez śladu.

Dekoracja Merry Christmas to you

Cenisz oryginalne pomysły? Masz dość świątecznych girland i stroików? Ułóż z liter świąteczne hasło: „Wesołych Świąt” czy „Merry Christmas” i zawieś w centralnym punkcie mieszkania lub przy wejściu, by napis witał gości.
Do montażu literek możesz użyć przezroczystych haczyków Command.

Łatwo zamieścisz je na gładkich powierzchniach: pomalowanych ścianach, drewnie, szybie, płytkach ceramicznych, otynkowanych czy gipsowych płaszczyznach. Haczyki są niezwykle trwałe – jeden haczyk wytrzymuje obciążenie do 1 kg. Co ważne haczyki łatwo zdemontujesz, nie niszcząc powierzchni. Więcej o produktach Command przeczytasz na stronie www.inspiracje.command.pl

Okienne dekoracje

Gwiazdki, bombki, choinki, szyszki, świąteczne pierniki, lampki przyklejone do okna. Motywów, które możesz wykorzystać do stworzenia niebanalnej dekoracji okna jest wiele. Jeśli brakuje Ci czasu, zawsze możesz sięgnąć po gotowe kompozycje. Jak umieścić ozdoby na szklanej, śliskiej powierzchni okna?

  Storczyki - piękna dekoracja mieszkania

Możesz wykorzystać już wcześniej prezentowane mocowania. Haczyki dobrze przylegają do powierzchni szyby. Bezbarwne, są niemal niewidoczne, zatem nie psują estetyki kompozycji. Łatwo je usunąć. Nie pozostawią śladów kleju na oknie.

Jak samemu wykonać choinkę z deseczek

Rozświetlona choinka

Świetlista choinka to doskonały pomysł na dekorację, gdy w Twoim mieszkaniu brakuje miejsca na tradycyjną choinkę bądź nie chcesz klasycznej dekoracji. Jak przygotować rozświetloną dekorację?

Użyj haczyków firmy Command™, zaznacz nimi zarys choinki – czubek oraz krańce gałązek, a następnie zawieś na haczykach sznur lampek choinkowych. Zyskasz oryginalną dekorację i klimatyczne oświetlenie, a wszystko to minimalnym kosztem i niewielkim nakładem pracy.

Pamiątkowe zdjęcia dobrze przymocowane

Pięknie oprawione zdjęcie to doskonały pomysł na świąteczny upominek. Nie wymaga szczególnych nakładów finansowych, ale odrobiny zaangażowania ze strony obdarowującego. To wyjątkowy prezent, świadczy o bliskości z osobą którą obdarowujemy.

Chcesz mieć pewność, że zdjęcie zawiśnie na odpowiednim miejscu? Dołącz do fotografii zestaw haczyków Command. Obdarowana osoba bez użycia wiertarki, młotka czy gwoździ, umieści prezent na honorowym miejscu.

Pomoc w świątecznych porządkach

Mieszkanie wysprzątane na błysk. Po domu rozchodzi się zapach świątecznych potraw.
Ale… do szału doprowadzają plączące się pod nogami kable. Szczególnie wokół choinki ubranej i oświetlonej mnóstwem lampek na kablach. I na to jest sposób – system uchwytów do kabli Command umożliwiają organizację i uporządkowanie okablowania.

Może Cię zainteresować: