Strona główna » Pokój małego globtrotera – pokój córki Martyny Wojciechowskiej

Pokój małego globtrotera – pokój córki Martyny Wojciechowskiej

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dzieci bardzo lubią pokoje, które stają się ich królestwem. W takim pokoju dobrze się odpoczywa po szkolnych (lub przedszkolnych) obowiązkach i nabiera energii na kolejny dzień. Zapraszamy do pokoju małego globtrotera, który Martyna Wojciechowska urządziła dla swojej córeczki Marysi.

Pokój tematyczny to także świetny pomysł do zdobywania wiedzy. Nauka łatwiej przecież przychodzi, gdy odbywa się poprzez zabawę. Podróżniczka Martyna Wojciechowska, z pomocą Kids Town, urządziła pokój swojej córeczki. Mała globtroterka mieszka w otoczeniu przedmiotów, które pomagają jej rozwijać podróżnicze pasje. Twoje dziecko też marzy o takim pokoju? Podpowiadamy jak go zaaranżować.

Tapety w pokoju dziecka

Nauka geografii i podróże palcem po mapie? Dlaczego nie, zwłaszcza jeżeli można się uczyć na pięknej, malarskiej fototapecie. Sympatyczny design ma też dodatkowy atut edukacyjny: napisy w języku angielskim lub francuskim.

Naklejki na ściany

Statek piracki w rozmiarze XXL pozwoli małemu podróżnikowi poczuć się jak w prawdziwym galeonie. Bordery i aplikacje dobrze przylegają do każdej gładkiej powierzchni i co ważne: łatwo je odkleić i użyć ponownie w innym miejscu. W ten sposób można odmienić każde wnętrze dosłownie w kilka minut.

Dywany dw pokoju dziecka

Ręcznie wycinane małe dzieła sztuki z różą wiatrów, ukrytymi skarbami, egzotycznymi zwierzętami, czy motywami desek surfingowych. Przyjemnie poczuć się jak w tropikach, szczególnie, gdy za oknem jest buro i zimno.

Dekoracje w pokoju dziecka

Młodzi kolekcjonerzy przygód mogą teraz podróżować „na niby” i mieć własne, dziecięce kuferki, z którymi wyruszą odkrywać świat. Groszki, paski, królewny – każdy młody globtroter znajdzie wśród nich motyw dla siebie.


Różnokolorowe, tematyczne ramki to świetna oprawa dla zdjęć z wakacji. Te ulubione, odpowiednio wyeksponowane, pomogą przenieść w świat wakacyjnych wspomnień.

  Kolor żółty w mieszkaniu

Więcej inspiracji na www.kidstown.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.