Strona główna » Poduszka – salonowy niezbędnik

Poduszka – salonowy niezbędnik

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Jeśli na bieżąco śledzimy trendy, z łatwością zauważymy, że niemal każdego sezonu dekoratorzy wnętrz proponują nam kolorystyczno-stylistyczne rewolucje. Dlatego, chcąc nie chcąc, systematycznie stajemy przed dylematem, jak pomysłowo odświeżyć wystrój naszego mieszkania nie nadwyrężając domowego budżetu i nie pozbywając się mebli.

Poszukując dobrego rozwiązania aranżacyjnego warto przyjrzeć się propozycjom ciekawych dodatków, dzięki którym z łatwością odmienimy charakter wnętrza. Jedną z najchętniej wybieranych propozycji dekoracyjnych są poduchy. Wygodne i atrakcyjne kuszą bogactwem barw, deseni i faktur.

Dobierając poduszki warto zwrócić uwagę na to, by dobrze komponowały się z tapicerką mebli. Zgodnie z panującym trendem umiarkowanego eklektyzmu możemy niemal dowolnie bawić się fakturą i kolorem. Wybieramy więc puszyste welury czy mięsiste wełny. Bawimy się haftami, wzorami pikowanymi i niebanalnymi splotami tkanin. Kwiaty odważnie łączymy z intensywnymi deseniami geometrycznymi, a biel, zupełnie przewrotnie komponujemy również z bielą lub delikatnymi pastelami. Mając natomiast na uwadze zasady kontrastu, ciężkie aksamity i ciemne tkaniny w stylu barokowym zestawiamy z delikatnie połyskującymi atłasami czy satyną. Hitem tego sezonu są poduchy dekorowane srebrnymi aplikacjami lub zdobione kryształkami Swarovskiego. Takie przytulne perełki znajdziemy m.in. w ofercie firmy Meble WAJNERT.

www.wajnert.com.pl

Poduszki z tkanin żakardowych (rozmiary 40×40 cm lub 50×50 cm) kosztuja od 49 do 61 zł/sztukę

Poduszki z tkaniny szenilowej z kryształkami Swarovskiego (wymiary 43×43 cm lub 63×58 cm) kosztują od 320 do  901 zł/sztukę

Zdjęcia Meble Wajnert

  Kolorowe naczynia i dodatki kuchenne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.