Strona główna » Podłogi warstwowe Boen z dekoracyjną listwą

Podłogi warstwowe Boen z dekoracyjną listwą

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Drewniane podłogi warstwowe oferowane przez firmę Boen są eleganckie i efektowne. Producent oferuje listwę aluminiową, z którą bardzo atrakcyjnie prezentują się wszystkie gatunki drewna.

Wnętrza z drewnianymi podłogami mają niepowtarzalny klimat i wygląd. Dzięki wyjątkowości surowca, jakim jest drewno, każde wnętrze jest jedyne w swoim rodzaju. Jeśli szukamy niebanalnych rozwiązań, warto rozważyć ciekawe, nowoczesne rozwiązanie, czyli podłoga drewniana z aluminiową  dekoracją. 
To ciekawa propozycja do dużych, jasnych pomieszczeń oraz wnętrz użyteczności publicznej, takich jak biura, restauracje czy sklepy.  Aluminiowe listwy  podkreślają długość i elegancję drewnianych podłóg, przy okazji rozświetlając je i komponują się z meblami mającymi aluminiowe dodatki.

Aluminiowa dekoracja
Ozdobna listwa wykonana jest z aluminium anodowanego, o wymiarach 14 x 20 x 2200 mm. Może być montowana do  każdej podłogi trzywarstwowej  o grubości 14 mm z oferty firmy Boen, zarówno jednolamelowej, dwulamelowej oraz trzylamelowej. Można ją umieścić zarówno w  podłodze ze złączem pióro-wpust, jak również z łączeniem Boen-X-Press. 

Zdjęcia Boen

  Podłogi drewnianych marki Barlinek z kolekcji Smaki Życia

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.