Strona główna » Podłoga z drewna dębowego

Podłoga z drewna dębowego

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Royal Floor Dąb Rustic – powrót do tradycji

Podłoga drewniana daje wrażenie przytulności i ciepła, to doskonała naturalna aranżacja w domu i coraz częściej doceniany element wystroju wnętrz. Podłoga Dąb Rustic marki Royal Floor to zwrot w stronę prostoty i natury.

Drewno dębowe charakteryzuje się dużą twardością i stabilnością. Podłogi Dąb Rustic marki Royal Floor urzekają wyraźną strukturą i brązową, lekko zróżnicowaną kolorystyką. Naturalnego, surowego charakteru nadają im niewielkie sęki.

Trwałość na lata

Podłogi Dąb Rustic marki Royal Floor wykonane są z naturalnego drewna, które charakteryzuje się dużą twardością i wytrzymałością. W podłogach Royal Floor zastosowano siedmiowarstwowy system lakierowania, który uwydatnia kolor drewna i dodatkowo wzmacnia jego odporność na uszkodzenia.

Trwałość podłóg Royal Floor gwarantuje jej trójwarstwowa budowa. Środkowa warstwa o grubości 9 mm łączona klejem wodoodpornym, chroni podłogę przed wilgocią pochodzącą z podłoża.

Nowoczesny system montażu Uniclic, zastosowany w podłogach Royal Floor, pozwala na łatwe i szybkie ułożenie podłogi. Profil Uniclic został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić montaż podłóg Royal Floor zarówno pod kątem, jak i w poziomie bez zniszczenia deski. Innowacyjność tego systemu polega na wyjątkowym kształcie pióra i wpustu.

Podłogi Royal Floor zostały objęte 30 letnią gwarancją.

Podłogi drewniane Royal Floor Dąb Rustic dostępne są w sieciach sklepów RuckZuck oraz w dobrych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju.

Ceny:

Dąb Rustic 3-lamelowy – 99 zł netto / m2
Dąb Rustic 2-lamelowy – 149 zł netto / m2
Dąb Rustic 1-lamelowy – 189 zł netto / m2

  Podłoga z bambusa

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.