Strona główna » Płytki ceramiczne jak kamień lub drewniana deska

Płytki ceramiczne jak kamień lub drewniana deska

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Affron to uniwersalna kolekcja podłogowa firmy Paradyż. Grafika i struktura płytek jest odzwierciedleniem naturalnego kamienia Basaltina. Z kolei kolekcja płytek ceramicznych Woodentic zainspirowana została wyglądem tradycyjnej drewnianej podłogi. 

Affron ze względu na jednorodny rysunek i ciekawą kolorystykę jest to doskonała propozycja do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz, gdzie płytka prezentowana jest na otwartych przestrzeniach. Kolekcja Affron występuje w dwóch kolorach – Beige oraz Grafit.
Kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie formatów i dwóch rodzajach powierzchni – mat i półpoler. Kolekcję uzupełniają elementy dekoracyjne w formie mozaiki, listew ciętych oraz cokołów.
Nowością jest format płytki 65,5×98,5 cm, nie produkowany dotąd przez Ceramikę Paradyż.

Elementy kolekcji Cena brutto
Płytki matowe             78,56 – 133,00 zł/m²
Płytki półpolerowane  96,38 – 145,18 zł/m²
Dekoracjege              11,30 – 58,60 zł/szt

Kolekcja płytek ceramicznych Woodentic zainspirowana została wyglądem tradycyjnej drewnianej podłogi.  Płytki występują w dwóch rozmiarach – 65,5×16 cm oraz w jednym z największych na polskim rynku formatów płytek 98,5×21 cm. Podłużny prostokątny kształt płytek dodatkowo podkreśla charakter naturalnej deski.
Grafika płytki stanowi dokładne odwzorowanie wyglądu drewna dębowego. Posiada charakterystyczne dla niego usłojenie i przebarwienia, a także efekt miejscowego połysku zgodnego z przebiegiem usłojenia. Dzięki temu płytki posiadają gładką powierzchnie, ale z efektem struktury widocznej poprzez miejscowe odbicie światła.
Kolekcja dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: naturalnym kolorze drewna dębowego – Beige, o charakterze rustykalnym z mocnym skontrastowaniem grafiki –Ochra oraz ciemno brązowym – Brown.
Ze względu na swój wgląd kolekcja dedykowana jest do stosowania wewnętrznego, ale biorąc pod uwagę technologię jej wykonania (gres) można ją śmiało układać również na zewnątrz.  
Elementy kolekcji Cena brutto
Płytki podłogowe Woodentic 65,5×16 120 zł/m²
Płytki podłogowe Woodentic 98,5×21,5 133 zł/m²

  Płytki do łazienki - jakie wybrać?

zdjęcia Paradyż

www.paradyz.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.