Strona główna » Piękne, ciekawe lampy, dobry design i dobra cena

Piękne, ciekawe lampy, dobry design i dobra cena

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Blue Marmalade to szkocka firma projektowa, która korzystając z bogatej tradycji brytyjskiego designu i technik produkcji, unowocześnia je. Spójrzmy na lampy. Produkty Blue Marmalade wytwarzane są w Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu nadających się do powtórnego wykorzystania. Na przykład lampy Hollow na zdjęciu obok.

Wizją leżącą u podstaw pracy Blue Marmalade jest projektowanie i tworzenie produktów, które są odbiciem osobowości członków tej grupy – ich pasji do prostoty, zabawy i środowiska. Ta wizja zaowocowała kolekcją przyjaznych środowisku designerskich produktów. Blue Marmalade wykorzystuje materiały z recyklingu. Wszystkie z nich są tak zaprojektowane, że nie wymagały wykorzystania szkodliwych klejów czy chemikaliów. Nawet nadruki na opakowaniach są wykonane z naturalnych pigmentów.
Aby wypełnić misję Blue Marmalade, prosimy ooddanie opakowania do recyklingu. Kiedy abażur dokona swego żywota, prosimy z nim zrobić to samo. 

Lampy HOLLOW (cena 119 zł) – na zdjęciu poniżej
Nowoczesna lampa z kolekcji Blue Marmalade™, którą można zarówno powiesić, jak i postawić. Rozświetli pomieszczenie dwoma różnymi barwami. "Hollow" jest lampą bardzo przyjazną dla środowiska. Zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu energii. Szaro-biały abażur w całości wykonany z przetworzonego tworzywa sztucznego.

Lampa BLOOM biała (cena 139 zł)- na zdjęciu poniżej
Bloom czyli kwiat w rozkwicie. Lampa wygrała konkurs Top Drawer Autumn w kategorii Najlepszy produkt przyjazny środowisku. W uzasadnieniu sędziowie napisali: "Abażur ten jest złożony i nowoczesny, zaprojektowany specjalnie do wykorzystania żarówki energooszczędnej. Produkt ten jest niewiarygodnie kreatywny (…)"

Lampa Cog (cena 109 zł) – na zdjęciu poniżej
Elegancki i oszczędny w formie abażur doda charakteru każdemu nowoczesnemu wnętrzu. Edycja Underground jest wzbogacona o plan londyńskiego metra ukryty w zagięciach abażuru. 
www.crazyshop.pl

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.