Strona głowna Nowości na rynkuKuchenki, płyty, piekarniki Piekarnik Franke Trend Line w stylu retro

Piekarnik Franke Trend Line w stylu retro

przez pytanieomieszkanie
Piekarnik Trend Line Franke

[paragraph]Piekarnik Franke Trend Line optymalnie łączy eleganckie wzornictwo z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi. Nowoczesny, a jednocześnie w stylu retro. [/paragraph]

Piekarnik Franke Trend Line to nawiązanie do stylu retro, choć w nowoczesnym wydaniu. Kremowe wykończenie urządzenia subtelnie wkomponuje się w wystrój kuchni, nawiązując do trendów z lat 60., który obecnie jest modny w aranżacjach wnętrz.
Piekarnik Trend Line jest również niezwykle ergonomiczny. Ma programowanie czasu startu i zakończenia pracy oraz wyposażony jest w podwójnie przeszklone drzwi, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To pozwala utrzymać ustawioną temperaturę pieczenia i obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi piekarnika pozostają chłodne podczas całego procesu pieczenia.
Franke Trend Line to urządzenie multifunkcyjne. Oprócz termoobiegu, grzania z góry i z dołu, czy funkcji opiekania, posiada specjalny tylny wentylator, który zapewnia doskonałą cyrkulację ciepłego powietrza, utrzymanie wybranej temperatury i jednolitą dystrybucję ciepła wewnątrz komory pieczenia.
W wyposażeniu dodatkowym producent proponuje prowadnice teleskopowe w pełnym wysuwem, które ułatwiają wyjmowanie blach.

[zobaczp] Trendy kuchenne na 2015[/zobaczp]
Piekarnik Franke Trend Line jest odpowiedzią na najnowsze trendy kuchenne, a potrawy w nim przygotowane z pewnością dostarczą nam niezapomnianych doznań kulinarnych.
Cena: 2799 zł

Więcej o produktach Franke na: www.franke.pl

  Modne kolory ścian na 2017 – który z nich Cię zainspiruje?

Może Cię zainteresować: