Strona główna » Piekarnik Franke Trend Line w stylu retro

Piekarnik Franke Trend Line w stylu retro

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Piekarnik Trend Line Franke

Piekarnik Franke Trend Line optymalnie łączy eleganckie wzornictwo z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi. Nowoczesny, a jednocześnie w stylu retro.

Piekarnik Franke Trend Line to nawiązanie do stylu retro, choć w nowoczesnym wydaniu. Kremowe wykończenie urządzenia subtelnie wkomponuje się w wystrój kuchni, nawiązując do trendów z lat 60., który obecnie jest modny w aranżacjach wnętrz.
Piekarnik Trend Line jest również niezwykle ergonomiczny. Ma programowanie czasu startu i zakończenia pracy oraz wyposażony jest w podwójnie przeszklone drzwi, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To pozwala utrzymać ustawioną temperaturę pieczenia i obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi piekarnika pozostają chłodne podczas całego procesu pieczenia.

Franke Trend Line to urządzenie multifunkcyjne. Oprócz termoobiegu, grzania z góry i z dołu, czy funkcji opiekania, posiada specjalny tylny wentylator, który zapewnia doskonałą cyrkulację ciepłego powietrza, utrzymanie wybranej temperatury i jednolitą dystrybucję ciepła wewnątrz komory pieczenia.
W wyposażeniu dodatkowym producent proponuje prowadnice teleskopowe w pełnym wysuwem, które ułatwiają wyjmowanie blach.

Trendy kuchenne na 2015

Piekarnik Franke Trend Line jest odpowiedzią na najnowsze trendy kuchenne, a potrawy w nim przygotowane z pewnością dostarczą nam niezapomnianych doznań kulinarnych.

Więcej o produktach Franke na: www.franke.pl

  Duży piekarnik - szerokość 90 cm

Może Cię zainteresować: