Strona główna » Nowa bateria kuchenna Franke Alessia

Nowa bateria kuchenna Franke Alessia

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Bateria kuchenna Franke Alessia

Płukanie, zmywanie, mycie… to najczęstsze czynności wykonywane w kuchni, dlatego armatura powinna być zawsze najwyższej jakości, aby służyła nam przez długie lata użytkowania.

W ofercie Franke znajdziemy baterie kuchenne, które spełniają najważniejsze wymagania techniczne, a przy tym świetnie się prezentują i gwarantują funkcjonalne wykorzystanie zlewozmywaka.

Nowa bateria Franke Alessia z ruchomą wylewką urzeka jakością wykonania i prostotą formy, ale przede wszystkim ergonomicznością, która w przypadku wyposażenia kuchennego jest niezwykle ważna.

Bateria i zlewozmywak

Bateria Alessia doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami zlewozmywaków Franke, a jej zaokrąglony kształt i specjalny element ozdobny łączący korpus baterii z wylewką, sprawiają, że zmywanie, mycie owoców i warzyw, mycie zlewozmywaka stają się łatwiejsze.

Franke Alessia wyposażona jest w innowacyjną głowicę ceramiczną oraz podkładkę usztywniającą do montażu w zlewozmywakach ze stali szlachetnej. Warto podkreślić, że bateria posiada klasę głośności 1, co sprawia, że jest niezwykle cicha podczas jej użytkowania.

Dzięki wysokiej jakości komponentom oraz 15-letniej gwarancji producenta, bateria kuchenna Franke Alessia będzie służyła przez lata.
Wykończenie: chromowana

Więcej informacji o produktach Franke na www.franke.pl

  Kolory dekoracji świątecznych; dekoracje na stół, choinkę i nie tylko

Może Cię zainteresować: