Panele z systemem redukcji odgłosów

Panele Floorever Silent + marki Krono Original mają bardzo wysoka jakość oraz wyróżniają się skutecznym system redukcji odgłosów towarzyszących użytkowaniu podłóg panelowych. System redukcji odgłosów towarzyszących użytkowaniu podłóg panelowych został oznaczony symbolami S.A.S + (Sound Absorb System) i oznacza nową generację cichszych podłóg panelowych.

Cała tajemnica tego pomysłu kryje się w dodatkowej, bardzo cienkiej, prawie niewidocznej warstwie panela. Ta uzupełniająca powłoka redukuje odgłosy chodzenia, pogłos kroków i wszelkiego rodzaju wibracje dźwiękowe aż do 50 procent; ponadto o 30 proc. emisję dźwięków do pomieszczeń poniżej. Unikalne i skuteczne właściwości tego systemu potwierdził przeprowadzony w Niemczech konsumencki test „Stiftung Warentest”, według którego wyciszenie pomieszczeń z podłogą S.A.S.+ zdobyło ocenę „bardzo dobrze”.

Panele z systemem S.A.S.+ sprawdzają się również w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Są odporne na ścieranie, trudnopalne i łatwe do utrzymania w czystości. O ich trwałości decyduje grubość płyty bazowej, która wynosi 11 mm. Klasa ścieralności AC5 odpowiada z kolei za odporność i wytrzymałość wynikającą z codziennego użytkowania. Potwierdzeniem jakości jest 20-letnia gwarancja, którą objęty jest produkt.
Istotną zaletą jest też ich specjalny, opatentowany system Twin click, który ułatwia łączenie na podłużnych i poprzecznych krawędziach prostą metodą kliknięcia, co daje w efekcie perfekcyjny efekt po ułożeniu.

Na kolekcję Floorever Silent + składają się odwzorowania różnych gatunków drewna: Orzech Kanion, Sosna San Francisco, Klon Brylant Naturalny, Dąb Windsor, Jatoba Tropikalna, Cyprys, Dąb Sutter, Buk Moldau, Dzika Grusza czy Brzoza Orivesi.
Krono Original Floorever Silent +:
wymiary: 1285 x 192 mm
grubość: 11 mm
system łączenia: Twin Clic
klasa ścieralności: AC5
klasa przeznaczenia: 33
gwarancja: 20 lat
cena detaliczna: 74-79 zł/m2

zdjęcie Krono Original

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.