Strona główna » Panele podłogowe – kolekcja Dynamic Classen

Panele podłogowe – kolekcja Dynamic Classen

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Podłoga, której wygląd zmienia się w zależności od kąta padania światła, struktura wiernie imitująca słoje drewna i pięć oryginalnych dębowych dekorów – kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant to propozycja dla tych, którzy nie lubią monotonii we wnętrzach.

Kolekcję Dynamic wyróżnia wiernie imitująca słoje drewna struktura synchroniczna chromezone. Zróżnicowany stopień połysku struktury sprawia, iż w zależności od kąta padania światła, podłoga za każdym razem prezentuje się inaczej.
W ramach kolekcji Dynamic dostępnych jest pięć dębowych dekorów – Cassano Chiaro, Cassano Nero, Cassano Latte, Cassano Marrone i Cassano Grigio. Panele z najnowszej linii Classen występują w dwóch formatach: węższym (1286×160 mm) oraz szerszym (1286×282 mm).
– Specjalna struktura synchroniczna chromezone zastosowana w panelach Dynamic sprawia, że pod wpływem zmian oświetlenia podłoga będzie się zmieniać. – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

Panele podłogowe z najnowszej kolekcji Dynamic posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą. Są łatwe i szybkie w montażu dzięki zastosowanemu systemowi Megaloc, a ich krawędzie pokrywa warstwa ISOWAXX, która zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci. Kolekcję można stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej o niskim i średnim natężeniu ruchu. 

Sugerowana cena detaliczna: 56,99 zł/m2.

www.classen.pl

  Czy pod drewnem może być ogrzewanie podłogowe?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.