Strona główna » Nowości 2010 w ofercie Meble WAJNERT

Meble WAJNERT poszerzają swoją ofertę o nowe, atrakcyjne kolekcje. Do pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju.

Wkrótce w salonach zobaczymy kolekcję DOBLE. Składa się z 27 brył przeznaczonych do pokoju dziennego (zdjęcie po lewej), sypialni i przedpokoju. 
Asymetryczny układ funkcjonalny poszczególnych brył podkreśla nowoczesny charakter kolekcji. Szeroka gama komód i regałów, trzy rodzaje szaf ubraniowych i trzy rozmiary łóżka z pojemnikiem pozwalają na elastyczne zaaranżowanie wnętrza według własnych potrzeb i upodobań. Charakterystycznym elementem kolekcji DOBLE są fronty wykonane z płyty na wysoki połysk dostępne w dwóch wybawieniach: białym i czarnym. 
                              
Kolekcja narożników Meble WAJNERT powiększyła się o nowy, rozłożysty,  wygodny mebel salonowy PANAMA. Rozmiary narożnika oraz układ z pełnym oparciem i szezlągiem gwarantuje komfortowy wypoczynek całej rodziny. Kolekcja PANAMA doskonale wpisuje się w nowoczesny wystrój wnętrz.

Kolekcję sof wzbogaciła wygodna trzyosobowa sofa FOXY z funkcją spania. Dzięki nowoczesnej bryle i wygodnym, szerokim bokom wspartym na prostych, drewnianych nogach sofa FOXY doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i pokoju młodzieżowym.

W ofercie Meble WAJNERT znajdziemy również powiększoną o kubistyczne kształty i nowoczesne połączenia kolorystyczne kolekcję BIANCA – dedykowaną do pokoju dziennego. Proste bryły podkreślone połyskiem jasnych frontów i chromowymi dodatkami w połączeniu z funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi sprawiają, że kolekcja doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i awangardowe wnętrza.

Więcej na www.wajnert.pl

  Czy konglomerat jest dobry do kuchni?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.