Strona głowna Porady ekspertaAranżacja kuchni Czy konglomerat jest dobry do kuchni?

Czy konglomerat jest dobry do kuchni?

przez pytanieomieszkanie
blat konglomerat

[paragraph]Szukamy innego pomysłu na blat kuchenny niż drewno czy laminat. Chcielibyśmy kamienny, ale to z koeli drogie rozwiązanie. Czy konglomerat zda egzamin jako blat kuchenny?[/paragraph]

Blaty konglomeratowe są jak najbardziej stosowane w kuchniach. Na przykład materiał, który swoim wyglądem do złudzenia przypomina marmur, jednak posiada znacznie lepsze parametry techniczne to konglomerat Noble Troya firmy Technistone. Jest w kolorze beżowym, nie posiada porów, dlatego jest nienasiąkliwy i plamoodporny, a dzięki zwiększonej gęstości wykazuje podwyższoną odporność na zarysowania czy uszkodzenia. Blaty z konglomeratu w beżowym odcieniu idealnie komponują się np. z rustykalnymi wnętrzami, wprowadzając do nich nowoczesny akcent. Konglomerat Noble Troya ma drobne ciemnoszare i białe smugi na jednolitym szarym tle, co urozmaica wygląd powierzchni, nadając jej wygląd charakterystyczny dla włoskiego marmuru.

[zobaczp]Jakie są wady i zalety konglomeratów [/zobaczp]

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Wszystkie materiały mają 10 lat gwarancji.

  Tapety Sanitas dla maluchów i nastolatków

Może Cię zainteresować: