Strona główna » Nowoczesna suszarka łazienkowa

Nowoczesna suszarka łazienkowa

przez pytanieomieszkanie

[paragraph]Suszarka łazienkowa Planus jest tak zaprojektowana by można ja było umieścić przy umywalce. Zastąpi tradycyjny wieszak na ręczniki, można na niej suszyć ręczniki przez cały rok.[/paragraph]

Planus to innowacyjna suszarka do ręczników stworzona przez firmę Villeroy & Boch, znaną m.in. z wysokiej jakości wyposażenia łazienek, we współpracy z firmą Zehnder, renomowanym producentem grzejników.

A to wszystko przy niskich kosztach eksploatacji i krótkim czasie nagrzewania – suszarka łazienkowa nagrzewa się mniej niż 5 minut bez ręcznika i maksymalnie 15 minut z ręcznikiem. Jest to możliwe dzięki zintegrowanej z aluminiowymi profilami specjalnej folii grzewczej, która skraca czas reakcji urządzenia. Moc grzewcza Planusa wynosi 250 W, co umożliwia ogrzanie ręczników do komfortowej temperatury 30°C.

Rozmiary suszarki Planus – 727 x 414 mm. Zintegrowane zawiasy ścienne pozwalają odchylić go do ściany, gdy nie jest używany. Suszarka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i dostępna w czterech rodzajach wykończenia: biały matowy, czarny (volcanic) oraz kolor aluminium – gładki lub z nakładką profilowaną.

Suszarkę łazienkową kupuje się w formie gotowej do montażu, z ruchomą listwą. Specjalny system zapobiegający przegrzaniu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a ponieważ suszarka wyposażona jest w praktyczny programator czasowy, wyłączy się automatycznie po 1,5 godziny. Obsługuje się ją bardzo prosto – za pomocą pojedynczego włącznika/wyłącznika.

Ceny:

  • Wariant lakierowany na odcień aluminium z nakładką profilowaną – 2009 zł
  • Pozostałe rodzaje wykończenia (biały, czarny i lakierowany na odcień aluminum) – 1784 zł

zdjęcie Villeroy&Boch

  Okno pełne ognia, czyli wszystko o szkle kominkowym

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.