Strona główna » Nowoczesna suszarka łazienkowa

Nowoczesna suszarka łazienkowa

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Suszarka łazienkowa Planus jest tak zaprojektowana by można ja było umieścić przy umywalce. Zastąpi tradycyjny wieszak na ręczniki, można na niej suszyć ręczniki przez cały rok.

Innowacyjna suszarka

Planus to innowacyjna suszarka do ręczników stworzona przez firmę Villeroy & Boch, znaną m.in. z wysokiej jakości wyposażenia łazienek, we współpracy z firmą Zehnder, renomowanym producentem grzejników.

A to wszystko przy niskich kosztach eksploatacji i krótkim czasie nagrzewania – suszarka łazienkowa nagrzewa się mniej niż 5 minut bez ręcznika i maksymalnie 15 minut z ręcznikiem. Jest to możliwe dzięki zintegrowanej z aluminiowymi profilami specjalnej folii grzewczej, która skraca czas reakcji urządzenia. Moc grzewcza Planusa wynosi 250 W, co umożliwia ogrzanie ręczników do komfortowej temperatury 30°C.

Rozmiary suszarki Planus – 727 x 414 mm. Zintegrowane zawiasy ścienne pozwalają odchylić go do ściany, gdy nie jest używany. Suszarka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i dostępna w czterech rodzajach wykończenia: biały matowy, czarny (volcanic) oraz kolor aluminium – gładki lub z nakładką profilowaną.

Suszarkę łazienkową kupuje się w formie gotowej do montażu, z ruchomą listwą. Specjalny system zapobiegający przegrzaniu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a ponieważ suszarka wyposażona jest w praktyczny programator czasowy, wyłączy się automatycznie po 1,5 godziny. Obsługuje się ją bardzo prosto – za pomocą pojedynczego włącznika/wyłącznika.

Ceny suszarek łazienkowych:

  • Wariant lakierowany na odcień aluminium z nakładką profilowaną – 2009 zł
  • Pozostałe rodzaje wykończenia (biały, czarny i lakierowany na odcień aluminum) – 1784 zł

zdjęcie Villeroy&Boch

  Okno pełne ognia, czyli wszystko o szkle kominkowym

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.