Strona główna » Naklejki ścienne – czy zostają po nich ślady

Naklejki ścienne – czy zostają po nich ślady

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czy naklejki ścienne są naklejone na stałe? Jak będzie wyglądała ściana po odklejeniu takiej naklejki? Naklejki są dostepne w odbiciu lustrzanym – co to oznacza?

Wszystko zależy od jakości ściany, na którą naklejamy naklejkę – jeśli ściana jest solidna, nic nie będzie się działo po zdjęciu naklejki. Jeśli jednak kondycja ściany jest wątpliwa (np. schodzi lub pęka farba) – wtedy po odklejeniu gładź czy farba mogą ulec zniszczeniu. Jeśli chodzi o ślady, jakie pozostawia naklejka na powierzchni – to jak z obrazem, a mianowicie światło i kurz oddziałują na powierzchnię. Gdy po dłuższym czasie zdejmujemy ze ściany obraz lub plakat, na ścianie pozostaje ślad – tak też będzie z miejscem po naklejce. Musimy się z tym liczyć. Naklejki to najprostszy sposób na lifting wnętrza – aplikacja i demontaż są proste i nie powinny się wiązać z dodatkowymi utrudnieniami. Wszystko jednak zależy od kondycji powierzchni, na którą naklejamy .

Co do lustrzanego odbicia – każdy z wzorów może być zamówiony w opcji standardowej oraz w lustrzanym odbiciu. Jest to opcja, która umożliwia wykonanie naklejki lub szablonu w wersji "odbitej", widzianej jakby w odbiciu lustrzanym. Jeśli na naszej stronie internetowej jelonek patrzy w prawo, a my potrzebujemy mieć jelonka patrzącego w lewo – wybieramy tę opcję. Poniżej przykład: jelonek po prawej stronie jest w wersji "nie odbitej", jelonek po lewej stronie został zamówiony z opcją "odbicie lustrzane".
Konsultacja i zdjęcia www.artofwall.com.pl

  Jak dobrać karnisze do mieszkania?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.