Strona główna » Kuchnia Grażyny Wolszczak

Popularna aktorka teatralna oraz telewizyjna zdecydowała się na współpracę z ekipą Dekoratorni w ramach projektowania wystroju swojego nowego apartamentu. Stworzenie nowoczesnego oraz stylowego wnętrza nowego mieszkania Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza to duże pole do popisu dla projektantów.

Słynna para właśnie przeprowadza się do nowoczesnego apartamentowca. Zadaniem ekipy programu jest stworzenie stylowego wnętrza, pełnego szyku i delikatnej elegancji w klimacie nowoczesnego romantyzmu.
Przestronna kuchnia wraz z jadalnią została połączona z salonem. Nowoczesnym akcentem wnętrza jest biała lakierowana kuchnia. Granicę między kuchnią a jadalnią stanowi czarna opływowa wyspa kuchenna. Na blacie wyspy zamontowano płytę indukcyjną do gotowania, a nad nią okap w kształcie walca. Kuchnia jest urządzona modernistycznymi meblami kuchennymi 87th Smooth Street z kolekcji Traffic marki Black Red White. Biała kolorystyka mebli na wysoki połysk optycznie powiększa przestrzeń i sprawia, że wnętrze staje się eleganckim aneksem kuchennym. Ponadto różowe wykończenia, pikowana sofa oraz zdjęcie właścicielki mieszkania w centralnym punkcie jadalni kontrastują z wystrojem salonu, tworząc delikatny klimat francuskiej dekadencji.
Ścianę nad blatem wyłożono szkłem lacobel w kolorze fuksji.

Kolekcja mebli kuchennych, na którą zdecydowała się Grażyna Wolszczak utrzymana jest w prostym, minimalistycznym stylu. Meble odpowiadają dynamicznemu stylowi życia artystów, będąc jednocześnie domową oazą spokoju. Nowoczesny design i jasna kolorystyka kuchni 87th Smooth Street idealnie pasuje do współczesnego, ale jednocześnie bardzo stylowego charakteru wnętrza – podkreśla Mariusz Serafin, Dyrektor ds. Marketingu i Aranżacji Black Red White.

zdjęcia Dekoratornia
www.brw.com.pl

  Co pasuje do żółtej kanapy?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.