Strona główna » Najlepsze sposoby na urządzenie pokoju nastolatka

Urządzając pokój nastolatka, wybierając meble, warto przyjrzeć się ofercie polskiej marki mebli dziecięcych i młodzieżowych Timoore, która podbija świat, oferując kolekcje zapewniające uczniom komfortową przestrzeń zarówno do zabawy, jak i nauki. Design proponowany przez Timoore odzwierciedla nowoczesne spojrzenie na potrzeby współczesnego ucznia. Minimalistyczne bryły z nowoczesnymi, energetycznymi kolorami wibrują, ale co najważniejsze tworzą żywy, wyważony i harmonijny system.

Biurko z kolekcji First z otwieranym blatem, schowkiem na pomoce szkolne, podręcznym piórnikiem i kontenerkiem robi wrażenie nawet na dorosłych, którzy chętnie wybierają ten mebel do swojego gabinetu. Meble z poszczególnych kolekcji Timoora sprawdzą się więc nie tylko w pokoju dziecka czy przestrzeni biurowej, ale również w salonie czy sypialni. Wygrywa różnorodność kombinacji kolorystycznych, niebanalnych wzorów półek i systemów do przechowywania.
Wielu rodziców zadaje sobie pytanie jak stworzyć dziecku wymarzony pokój?  Stawiajmy przede wszystkim na funkcjonalność mebli  i nie zapominajmy o dostosowaniu poszczególnych elementów  do wielkości pomieszczenia. Odpowiednio dobrane meble i dodatki pobudzają w dzieciach kreatywność, ułatwiają skupienie się na nauce i co najważniejsze, dają  możliwość zaprezentowania za pomocą wystroju swoich pasji. Dzieci powinny mieć odrobinę autonomii. Pozwólmy im  ozdobić ściany plakatami, naklejkami, zdjęciami i innymi młodzieżowymi gadżetami. Po ustawieniu najważniejszych sprzętów zadbajmy o dodatkowe, ułatwiające uczniowi życie: dobrą lampkę, kosz na papiery, magnetyczne panele do przypinania notatek, informacji, wzorów, planu lekcji, zajęć pozaszkolnych czy terminów randek. Przyda się także skrzynia na sprzęt sportowy i zabawki, dzięki której można łatwo i szybko zrobić porządek przed przyjściem kolegów.
Pamiętajmy, że nasze pociechy będą dumne ze sposobu i wysiłku, jaki  wspólnie z rodzicami włożą w stworzenie swojej przestrzeni. Rola konsultanta w sprawie kolorów i kształtów wpływa na kształtowanie się poczucia własnej wartości i uczy podejmowania decyzji.

zdjęcia Timoore więcej na www.timoore.eu

  Fototapety ze zwierzętami nie tylko dla dzieci

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.