Strona główna » Mieszkanie w stylu loft w trzech wersjach

[paragraph]Trzy wersje tego samego mieszkania w stylu loft. Student, para, rodzina z dzieckiem – zobacz trzy wersje apartamentu pokazowego Nowej Papierni Ultra Novej.[/paragraph]

Pokazowy soft loft ma 46 m kw. oraz 2,7 m wysokości. Został wykończony w standardzie High Basic – to między innymi ręcznie robiona cegła, beton dekoracyjny, płytki 3D czy pluszowe panele ścienne. Teraz znane w całej Polsce dwie specjalistki od metamorfoz wnętrz, dekoratorki z bloga „Pani to potrafi” – Anna Drozd i Beata Łańcuchowska – zaaranżowały jego przestrzeń na nowo, wykorzystując proste dodatki.
– Wytyczenie stref, zabawa meblami, w połączeniu z kilkoma dodatkami pozwalają zupełnie zmienić tę samą przestrzeń – mówi Beata Łańcuchowska, autorka aranżacji.

Małe mieszkanie dla singla

Pierwsza aranżacja to mieszkanie dla singla. Salon został pomyślany jako otwarta przestrzeń. Umieszczono w nim jedynie to, co niezbędne. Wygodna sofa zaprasza do relaksu. Przy niej stoi niewielki okrągły stolik, który przyda się do wypicia porannej kawy czy jedzenia śniadania.

[zobaczp] Szybka metamorfoza dzięki kolorom[/zobaczp] Większe posiłki można zjeść przy dużym stole z krzesłami, który wytycza strefę jadalnianą. W mieszkaniu singla zdecydowanie nie mogło zabraknąć detali wyrażających jego zainteresowania. W tym przypadku to: zegar wpisany w koło rowerowe, czarno-białe grafiki, a także wysoka stojąca lampa, która przypomina, że znajdujemy się w mieszkaniu inspirowanym loftami.

Styl loft dla dwojga

To wersja na dwie osoby. Sofa, pufy oraz fotel otaczają stolik-skrzynię, co sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu – we dwoje lub w towarzystwie znajomych. Znajduje się tutaj także kącik do pracy, który może spełniać funkcje stołu jadalnianego. Dodatki, takie jak narzuta, puszysty koc, dywan z frędzlami, stolik kawowy, poduszki budują przytulny klimat. Pojawiło się więcej kolorów – głównie zieleni i złota, które są bardzo modne w tym sezonie. Ciekawym urozmaiceniem jest wolno stojący kominek, który nie tylko i nadaje wyjątkowego charakteru wnętrzu, ale jest przy tym symbolem domowego ogniska. Salon jest otwarty na kuchnię.

  Stalowe umywalki Intra ICON

Dla rodziny z dzieckiem

Trzecia propozycja odpowiada potrzebom rodziny z dzieckiem. Salon nadal pełni swoje funkcje, ale pojawia się przestrzeń do zabaw z dzieckiem i kolor pomarańczowy ożywiający całość. Tej barwy są grafiki w ramach, bujany fotel oraz koń na biegunach. Akcenty są mocne, jednak użyte tylko w kilku miejscach nie dominują, a przy tym dodają energii mieszkaniu. Stolik kawowy to jeden z modułów narożnej sofy. Skrzynia pełni rolę szafki telewizyjnej.

– Aranżacja apartamentu w Nowej Papierni jest prostsza niż gdziekolwiek indziej – mówi Anna Osiecka, marketing manager Nowej Papierni. – Personalny stylista przeprowadza szczegółowy wywiad, poznaje upodobania, założenia estetyczne, funkcjonalne oraz wytyczne dotyczące niestandardowego wyposażenia. Na podstawie zebranych informacji przedstawia propozycje wykończenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób – dodaje.
Zakończenie budowy osiedla Nowa Papiernia Ultra Nova planowane jest na marzec 2018 roku.

Więcej informacji: www.nowapapiernia.pl

Może Cię zainteresować: