Strona główna » Metamorfoza kuchni

Jakiś czas temu dostaliśmy prośbę o pomoc w urządzeniu kuchni, a dokładnie w przeprowadzeniu jej metamorfozy. Poradziliśmy, korespondencja się rozwijała, a dziś dostaliśmy zdjęcia odnowionej kuchni! Dziękujemy! Zobaczcie jak to było:

Problem z kuchnią

Jestem przed totalnym remontem, bo niebieska kuchnia idzie precz. Chcę zamówić białą, połysk, z drewnianym blatem w kolorze merbau. Panel szklany między szafkami – nie wiem jaki kolor. Zabudowę meblami kuchennymi chciałabym przenieść na przeciwległą ścianę, a na miejsce teraźniejsze wstawić jakiś stół, bo jadzenie niemal na kolanie przy narożniku już mnie męczy.

Porada naszego eksperta

Biały połysk na frontach kuchennych jest ostatnio bardzo popularny. Mi osobiście też się bardzo podoba, dlatego jak najbardziej popieram pani pomysł. Jest to nieduża kuchnia, więc jasne kolory dobrze zadziałają, bo powiększą optycznie kuchnię. Białe meble są uniwersalne, więc jest duży wybór kolorów blatu kuchennego. Jeśli podoba się Pani ciemny kolor drewna merbau, to jak najbardziej można go tu zastosować. Aby zagrał z całością wnętrza, proponuję na podłodze położyć panele w tym samym kolorze. Będą one współgrać z kuchnia, nową meblościanką i narożnikiem, jakie planuje pani wstawić do pokoju. Przy wyborze paneli proszę pamiętać o wybraniu odpowiedniej ich klasy, aby służyły jak należy przez wiele lat.

Metamorfoza kuchni

Na zdjęciu powyżej widać efekt, jaki przyniósł remont kuchni. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc. Nieco przestarzała kuchnia – na zdjęciu poniżej – mało funkcjonalna, taka, ktora już zwyczajnie znudziła się mieszkańcom tego mieszkania, zmieniła sie w nowoczesne wnętrze. Fronty białe, lakierowane, do nich ciemny blat, ciemna podłoga, szarość na ścianach – to efekt współpracy z naszym portalem i naszymi ekspertami. Polecamy się!

Konsultacja Michał Zawadzki

  To warto wiedzieć o ogrzewaniu podłogowym w kuchni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.