Strona główna » Meblościanka idealna do małego mieszkania

Meblościanka idealna do małego mieszkania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Małe mieszkanie jest bardzo wymagające. Najbardziej lubi meble wielofunkcyjne, które zajmują mało miejsca. Meblościanka LIMBA ma szafę ubraniową, szafki, szuflady, witrynę na porcelanę, szafkę RTV. Zajmuje tylko jedną ścianę, a mieści wszystko, co potrzeba.

Kolekcja mebli pokojowych FM Gawin – meblościanki LIMBA jest teraz dostępna także w ciepłym kolorze heban. W kontraście do tego ciemnego drewna połyskują okucia w kolorze srebrny satynowy, gałki o owalnym kształcie. Mebel mieści wiele dlatego dobrze spełni swoje zadanie nawet w kawalerce.

Kontastowe zestawienia
Fronty mebli mają ciemny, głęboki odcień brązu, z pasmami w beżowej tonacji. Przezroczyste oszklenie witryn oraz nóżki i uchwyty tworzą delikatnie połyskujące punkty. Podświetlane, szklane półki wewnątrz witryn tworzą wieczorami niepowtarzalną atmosferę wygody i luksusu.

Sześć elementów
Meblościanka LIMBA złożona z sześciu elementów zamknie w swoim pojemnym wnętrzu wszystko to, co trzymamy w pokoju dziennym – zastawę stołową, elementy garderoby, dokumenty czy albumy ze zdjęciami. Szafa ubraniowa, szafki oraz szuflady są idealnym miejscem na przechowywanie odzieży, natomiast dwie witryny z podświetlanymi szklanymi półkami staną się miejscem ekspozycji kolekcji kryształowych figurek czy ładnych naczyń. To także dobre miejsce na kieliszki, szklanki i inne naczynia. Szafka RTV z drzwiczkami umożliwia stworzenie kącika multimedialnego. Podwójna półka z przegródkami spina całość, będąc zarazem dodatkowym miejscem na drobiazgi.

Meblościanka LIMBA w kolorze heban kosztuje 1755 zł

zdjęcie Gawin www.gawin.pl

  Drzwi przesuwane nie tylko do szafy

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.