Strona główna » Łazienka różowa, czarna, a może we wzory

Łazienka różowa, czarna, a może we wzory

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

MIMO – nowa ceramika łazienkowa i meble łazienkowe marki Laufen. Można nimi urządzić kolorową łazienkę – różową, czarną, a może wzorzystą

Miękkie, owalne kształty i kolorystyka ceramiki łazienkowej Mimo sprawiają, że całość tworzy lekkie, wesołe wnętrze. Umywalki MIMO, miski wc oraz bidety tworzą ciekawą ofertę wyposażenia łazienkowego.

Meble łazienkowe
Różnorodność kombinacji wzbogacają meble z wyjątkowym wzorem splecionych ze sobą okręgów, dostępne w kilku wersjach łączących ze sobą dwa z trzech kolorów: biel, czerń i róż. W tych samych barwach można kupić ceramikę oraz lustra i zasłonę prysznicową.

Umywalki, bidety i toalety produkowane są z przyjaznej środowisku ceramiki, kompakt wyposażony jest w oszczędny mechanizm spłukujący. Meble, które stanowią część kolekcji wykonano z innowacyjnych, łatwych w utrzymaniu i trwałych materiałów pochodzących z recyclingu.

Drzwi i szuflady w meblach posiadają mechanizmy samodomykające się, a wolno opadająca deska sedesowa zamyka się delikatnie i cicho, dzięki zastosowanym w niej specjalnym zawiasom.

Seria Mimo dostępna w Polsce składa się z szerokiej gamy umywalek (w rozmiarach 45, 55, 60 i 65 cm). Oferta obejmuje umywalki ścienne różnej wielkości w różnych kombinacjach kolorystycznych (białej, biało-różowej oraz biało-czarnej), z możliwością montażu na blacie, z postumentem lub półpostumentem oraz umywalkę podwójną o wymiarach 100×44 cm. Sedesy i bidety w wersji stojącej i podwieszanej oraz deski wolno opadające są w trzech kolorach. Serię uzupełniają ceramiczne półeczki niczym deskorolki oraz ceramiczne wieszaki na ręcznik – białe lub kolorowe.

Przykładowe ceny MIMO:
Umywalka ścienna 65 cm biała – 976 zł, kolorowa 1659 zł
Miska wc podwieszana BACK TO WALL biała – 1464 zł
Deska wc wolno opadająca, biała lub kolorowa, z powierzchnią Acive Shield – 793 zł
Bidet podwieszany biały – 915 zł brutto
Postument do umywalek (55, 60, 65 cm) biały – 610 zł, kolorowy – 769 zł
Półeczka ceramiczna 65 cm (czarna lub różowa) – 683 zł

www.laufen.com

  Biało-złota kula - umywalka jak rzeźba

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.