Strona główna » Lampki nocne dla dzieci – słoń, księżyc

Lampki nocne dla dzieci – słoń, księżyc

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

SKOFF Baby Line – z myślą o Mamie i Dziecku

Warto zwrócić uwagę na zaprojektowane specjalnie z myślą o dzieciach oprawy oświetleniowe serii Baby Line firmy SKOFF.

Wygląd lampek serii Baby Line jest naprawdę niecodzienny. Projektanci firmy SKOFF, inspirowani postaciami z bajek wymyślanych dla własnych pociech i książeczek dla najmłodszych oraz najpiękniejszymi kreskówkami, stworzyli serię produktów idealnie wpisujących się w świat dzieci.

Estetycznie wyglądające lampki przyjęły kształty Księżyca udającego się na spoczynek, świecącej Gwiazdki czy sympatycznej, różowej Myszki. Dodatkowo są dostępne także w postaci pomarańczowego Kotka trzymających światło w łapkach, nieśmiało uśmiechającego się Słonika w kolorze bezchmurnego nieba oraz słodko śpiącego Misia.

Konstrukcja lampek sprawia, że emitowane światło nigdy nie razi. Dlatego właśnie lampki serii Baby Line tak dobrze sprawdzają się przy nocnym karmieniu, przewijaniu i każdej innej czynności pielęgnacyjnej. Starszym dzieciom mogą wskazywać i oświetlać w nocy drogę do łazienki, dzięki czemu nie będzie musiało włączać jaskrawego oświetlenia. Nie jesteśmy przy tym zdani na tylko jeden kolor światła. Oprócz białego dostępny jest także subtelny błękit.
Są całkowicie bezpieczne. Zastosowane diody LED z pewnością nie poparzą dziecięcych rączek, ponieważ nigdy nie nagrzewają się podczas pracy. Także zasilanie nie stanowi zagrożenia. By świecić, lampki SKOFF Baby Line potrzebują tylko 10 V, czyli napięcia niegroźnego nawet dla najmłodszych. Warto o tym wiedzieć, bo dzieci przyciąga nie tylko kształt i wesoła kolorystyka tych niebanalnych opraw oświetleniowych, ale też ich przyjemna, miękka w dotyku faktura. Mogą więc być montowane dosłownie wszędzie – na ścianach, na meblach, nawet bardzo nisko, w zasięgu małych rączek.

Niski pobór mocy nowoczesnych diod LED – wynoszący 0,4 W – nie tylko znacząco obniża wysokość domowych rachunków za energię elektryczną.

Cena oprawy Baby Line: ok. 64 zł za szt.

Zdjęcia: Skoff

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.