Strona główna » Lampki LED podświetlają meble

Lampki LED podświetlają meble

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Do kolekcji systemów oświetleniowych firmy SKOFF doszły oprawy RUMBA z serii Music Line. Wykorzystanie innowacyjnej technologii LED oraz możliwość łatwego montażu na cokołach meblowych pozwalają na stworzenie ciekawego efektu dekoracyjnego.

Ich prostokątny kształt idealnie wkomponowuje się w cokoły meblowe, dając oryginalny efekt oświetlenia podłogi i mebli. Tworzą dyskretne punkty oświetleniowe w salonie czy sypialni, ale również z w kuchni czy łazience.

Ciekawym rozwiązaniem jest również oprawa LED Rumba w wersji Sign – posiadająca różnego rodzaju napisy, informujące odwiedzających o drodze do wejścia lub wyjścia z budynku.
Wersja LED Rumba Sign dostępna jest w ofercie produkcyjnej SKOFF na specjalne zamówienie.

Zaletą opraw LED Rumba jest wysoka intensywność światła przy niskim poborze prądu, jak również duża żywotność – diody LED stosowane w serii Music Line gwarantują nawet do 50 000 godzin nieustannego świecenia.
Emitując niewielką ilość ciepła oprawy LED Music Line nie narażają drewnianych mebli na uszkodzenia. Zaletą jest również prosty montaż, którego można dokonać za pomocą taśmy samoprzylepnej.

Cena około 60 zł /szt.

Zdjęcia Skoff

  LED - źródła światła do domu

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.