Strona główna » Lampki LED do mebli

Lampki LED do mebli

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Clips LED SKOFF – nowoczesna biżuteria wnętrz

Clips LED przeznaczony jest do podświetlania półek szklanych o grubości od 5 do 8 mm.
Oświetlenie to pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu wnętrza, poprzez podkreślenie światłem krawędzi i powierzchni półek.

Szkło ubrane w światło, będące elementem mebla, jest tu potraktowane jak dłoń kobiety, którą zdobi gustowna bransoletka lub pierścionek z diamentem, rubinem, szmaragdem czy akwamarynem. Clips LED – „klipsy ledowe” występują w kolorach: białym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Dzięki temu każdy z nich można zestawić z odpowiednim odcieniem drewna lub metalu, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju efekt harmonii, czy jaskrawej elegancji i stylu.

Dzięki śladowemu poborowi energii produkty serii LED mogą świecić 24h na dobę, co wcale widocznie nie odbije się na licznikach prądu. Należy pamiętać, że diody zastosowane w Clips LED to minimum 30.000 godzin ciągłego świecenia! W przypadku „Klipsów ledowych” światło nie zgaśnie z powodu przegrzania, ponieważ praktycznie nie emitują one ciepła. Ta cecha sprawia, że są całkowicie bezpieczne i mogą bezpośrednio stykać się z łatwopalnym materiałem, takim jak drewno, tektura, itd.

Cena: od 50 zł/szt.

Zdjęcia: Skoff

  Jakie są zalety diod LED

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.