Strona główna » Kuchnia w szafie, czyli minikuchnia

Urządzamy kawalerkę. Nasza minikuchnia jest połączona z pokojem. Chcemy znaleźć rozwiązanie, by czasem kuchnię zamknąć. Podobno jest coś takiego jak kuchnia w szafie. Czy to można kupić u nas?

Kuchnia w kawalerce jest zawsze trudnym elementem projektu. Powinna być jednocześnie w miarę możliwości funkcjonalna, ale i ładna zarazem, szczególnie w sytuacji, gdy jest połączona z pokojem.

Rzeczywiście są takie minikuchnie, które można zamknąć i wtedy wyglądają jak szafa. Między innymi firma 4madesign proponuje takie rozwiązania do małych mieszkań.

W minikuchniach zawsze jest zlewozmywak, blat roboczy, płyta do gotowania, okap, mała lodówka podblatowa, a czasem nawet zmywarka. Zawsze tez są pólki na naczynia. Takie szafy są zamykane drzwiami klasycznymi – otwieranymi na boki, ale są też modele z drzwiami żaluzjowymi, zsuwanymi do góry, dzięki czemu nie zajmują w ogóle miejsca. Najczęściej kuchnie w szafie są podzielone na dwie części – dolną i górną i każdą z nich można zamknąć czy otworzyć osobno.

Takie kuchnie w szafie są robione na zamówienie i wyceniane indywidualnie. Zapraszam na stronę www.4madesign.pl

  Wysoka kawalerka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.