Strona główna » Blu-ray w pionie! Nowy odtwarzacz FUNAI Blu-ray w 3D

Blu-ray w pionie! Nowy odtwarzacz FUNAI Blu-ray w 3D

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wśród produktów Blu-ray oferowanych przez japońskiego producenta elektroniki użytkowej  godną uwagi perełką jest designerski, ultranowoczesny odtwarzacz FUNAI Blu-ray. Urządzenie to wyglądem nie przypomina klasycznego odtwarzacza, do którego przyzwyczaił nas rynek. Jest stosunkowo niewielki i ustawiany pionowo!

Wygląd zewnętrzny nie jest jedynym elementem, który mile zaskakuje. Najnowszy FUNAI Blu-ray posiada funkcję odtwarzania płyt z filmami 3D, gwarantującą pełen dostęp do najwyższej technologii trójwymiaru. Dodatkowo, wyjście Full HD umożliwia uzyskanie najwyższej jakości rozdzielczości ekranu i obrazu oddającego najdrobniejszy nawet szczegół. Co istotne, Blu-ray wprowadzany przez FUNAI daje swobodę w wyborze formatu, który chcemy odtworzyć. Urządenie czyta zarówno popularne DivX’y, zdjęcia w JPEG, muzykę w MP3, jak i materiały w formacie AVCHD.
Nie bez znaczenia są także funkcje audio prezentowanego odtwarzacza. Systemy surround, które posiada to: Dolby True HD, Digital Plus, czy dts-HD Master Audio Essential, który daje doskonały efekt dźwięku przestrzennego bez ryzyka niekompatybilności. Ciekawym rozwiazaniem technologicznym zaimplementownym w urządzeniu jest funkcja BD-live/BonusView, która umożliwia jednoczene oglądanie filmu i materiałów dodatkowych z komentarzami reżysera. Możliwość dotępu do domowego serwera (DLNA) oznacza nieograniczony dostęp do ulubionej muzyki, filmów i zdjęć.

Odtwarzacz FUNAI Blu-ray będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarny (B4-M500), srebrny (B4-M501) i tytanowy (B4-M502).

  To samo wnętrze, różne kolory

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.