Kubki z limitowanej serii porcelany Gerlach

Czy dzieła malarskie zawsze powinno się oprawiać w ramy? Niekoniecznie. Można otaczać się sztuką każdego dnia we własnym domu. Poranna kawa będzie lepiej smakować w pięknym kubku dekorowanym przez artystów.

Kubki są traktowane jako elementy sztuki użytkowej. Wykonane z materiału wysokiej jakości, pokryte niebanalną grafiką, staną się piękną ozdobą stołu.
Marka Gerlach wzbogaciła swoje portfolio o limitowaną serię porcelany Designer Collection. Składa się ona z dwóch zestawów kubków. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo tych produktów. Porcelana pokryta jest motywami z dzieł dwojga znanych polskich malarzy reprezentujących sztukę współczesną – Beaty Murawskiej oraz Mikołaja Kasprzyka.
Dzieła Beaty Murawskiej stanowią odzwierciedlenie kobiecości i afirmacji życia. Na płótnach tej artystki możemy podziwiać pola pełne delikatnych tulipanów, rajskie ogrody, rozmarzone kobiety w otoczeniu kwiatów. Forma przedstawień zmierza często w kierunku abstrakcji. Obrazy charakteryzują się jasnymi, czystymi barwami i gęstą fakturą farby – co jest niezwykle emocjonalnym i harmonijnym zestawieniem. W takiej estetyce utrzymane są właśnie porcelanowe kubki dostępne w ofercie marki Gerlach.
Żonglerzy, muzycy, tancerze, pojedynkujące się pary – postacie, które wyglądają, jakby wycięto je z renesansowych obrazów – to malarstwo Mikołaja Kasprzyka. Ścianki porcelanowych kubków firmy Gerlach to doskonałe miejsce na zamieszczenie reprodukcji obrazów. To propozycja dla osób, które ceniają subtelne i zarazem niekonwencjonalne wzornictwo.
Designer Collection to linia skierowana do klientów doceniających wartość sztuki użytkowej. Kubki powstały przy współpracy z uznanymi malarzami, stanowiąc tym samym unikatową i wyróżniającą się na rynku propozycję. Taka porcelana to idealny prezent nie tylko dla miłośników designu.
Designer Collection to także najwyższa jakość produktów. Kubki z tej serii wykonane są z porcelany kostnej (Bone China). Dzięki temu porcelana wyróżnia się wśród tradycyjnych wyrobów ceramicznych odcieniem bieli, lekkością i przejrzystością. Jest także bardziej odporna na stłuczenia czy inne uszkodzenia mechaniczne.
Porcelana z serii Designer Collection dostępna jest w dwóch zestawach składających się z czterech kubków. Każdy komplet ma eleganckie opakowanie oraz ulotkę zawierającą informacje na temat twórczości Beaty Murawskiej bądź Mikołaja Kasprzyka. Cena jednego zestawu wynosi 159 zł.
www.gerlach.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.