Strona główna » Kominek w szafce rtv…

Kominek w szafce rtv…

przez pytanieomieszkanie

Novara i Windham marki Optiflameto stoliki RTV z wbudowanym kominkiem elektrycznym. Połączenie szafki pod telewizor i eleganckiego kominka w jednym to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić miejsce w pokoju.

Palenisko imitujące płonące polana zostało umieszczone pod blatem, na którym ustawiamy telewizor. Dodatkowo praktyczne półki przydadzą się do przechowywania sprzętów DVD, dekoderów czy płyt. Meble z kominkiem marki Optiflame występują w dwóch wersjach stylistycznych i różnią się od siebie kolorystyką i kształtem.
Novara (zdjęcie powyżej) jest w kolorze czarnym, ma prosta formę, co współgra z minimalistyczną aranżacją wnętrza. Windham  (zdjęcie poniżej) to z kolei mebel w klasycznym stylu, w barwie Mocha. Telewizor ustawiany jest na podwyższonym, szklanym blacie. Posiada on również zamykane drzwiczki wykonane z przydymionego szkła.
Projektanci marki Optiflame zadbali, by Novara i Windham zachowały wszystkie walory użytkowe  klasycznego kominka elektrycznego. Kominki są obsługiwane za pomocą pilota zdalnego sterowania. Są wyposażone w termowentylator sterowany za pomocą termostatu, który delikatnie rozprowadza ciepło po pomieszczeniu. Novara i Windham dają realistyczny efekt płomienia, niezależnie od trybu grzania. Rozwiązanie to z pewnością sprawdzi się podczas letnich, ciepłych wieczorów, kiedy to dodatkowe ogrzewanie pomieszczenia nie jest potrzebne.
Kominki wystarczy jedynie podłączyć do prądu za pomocą kabla z wtyczką.

Novara
Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 611 x 1629 x 406 mm
Pobór energii przez efekt optyczny: 125 W Cena brutto: 2750 zł
Windham
Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 710 x 1350 x 530 mm
Pobór energii przez efekt optyczny: 125 W Cena brutto: 3800 zł

www.optiflame.com.pl

  Czerń, połysk, szkło, modne formy

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.