Strona główna » PARQUET DESIGN – kolekcja podłóg Krono Original

PARQUET DESIGN – kolekcja podłóg Krono Original

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Panele z kolekcji Krono Original Parquet Design łączą naturalne barwy i nietypową strukturę.  Inspiracją do stworzenia tej kolekcji był rysunek drewna platanu.

Kolekcja składa się z dekorów o wzorze platanu (drzewo występujące w południowo-wschodniej Europie, Azji Mniejszej, Indiach, Meksyku i Ameryce Północnej) w trzech różnych wybawieniach. Wszystkie  nawiązują do barw ziemi: jasny – 8208 Platan Racemosa, średni – 8195 Platan Orientalny i ciemny – 8069 Platan Meksykański. Każdy z nich wzbogacony został o synchroniczną strukturę 3D. Zastosowane w niej połączenie matowej powierzchni z połyskującymi słojami daje efekt naturalnego drewna. 
   
Panele Parquet Design mają rozmiar 1380 x 157 x 8 mm. Są wykończone frezem, który podkreśla każdy panel. Podłogi kolekcji Parquet Design dają wrażenie naturalnej deski.
Parquet Design mają klasę ścieralności AC4; można je zamontować zarówno w pomieszczeniach domowych o wysokim stopniu użytkowania, jak i pomieszczeniach użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu.  Montaż podłogi jest łatwy i szybki dzięki zastosowaniu systemu 1clic2go.

zdjęcia Krono Original

www.KronoArena.com

  Bądź zawsze na czas z... designerskim zegarem ściennym!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.