Strona główna » Kolorowo i ciekawie

Kolorowo i ciekawie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

BASIC to nowy zestaw mebli dziecięco-młodzieżowych przygotowanych przez firmę INTERMEBLE.

Po raz pierwszy szerokiej publiczności zostanie zaprezentowany na Targach MEBLE 2008.

Może trudno w to uwierzyć, ale meble dziecięce muszą spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące ich trwałości i jakości. Powinny być wytrzymałe na uderzenia i zadrapania, a także znając zamiłowania do popisów artystycznych dzieci, dobrze jest gdy są odporne na zabrudzenia oraz łatwe do czyszczenia.

Po spełnieniu podstawowych warunków dotyczących jakości, w następnej kolejności oceniamy estetyczne i praktyczne walory mebli. Dokładnie takim kluczem poszli projektanci systemu BASIC z domu INTERMEBLE.

Do jego produkcji wykorzystano płytę meblową laminowaną, a nie jak w przypadku tradycyjnych mebli dziecięcych dostępnych na rynku, w których stosowana jest
płyta pokryta jedynie folią finish. Laminat jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i odporny na zarysowania oraz wszelkie zabrudzenia.

Meble BASIC trudno jest uszkodzić, porysować i łatwiej utrzymać w czystości. Nawet tak bardzo nielubiane przez mamy ślady po flamastrach, kredkach czy farbach można szybko usunąć.

System BASIC to modułowe mebelki, które można dowolnie komponowac w różnorodne zestawy idealnie dostosowane do rozmiarów pomieszczenia oraz potrzeb dziecka.

W kolekcji dostępne są: wygodne łóżko, obszerna szafa, dwie wersje regału, komoda, szafka, komódka, stolik i półki oraz praktyczne biurko.

Mebelki są jasne, przyjazne i słoneczne – w kolorze mlecznego dębu. Wykończenia można zaś wybrać w kolorze pomarańczowym i zielonym. Także drobne elementy, jak chociażby uchwyty, przygotowane zostały z dbałością o detal – to koniki morskie, muszelki i
rozgwiazdy.

Niebagatelną zaletą BASIC jest także przystępna cena.

Poszczególne elementy zestawu BASIC kosztują od 39 zł (półka) do 325 zł
(szafa) .

  Jak po przeprowadzce poczuć się "jak u siebie"?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.