Strona główna » Farba do odnawiania mebli dziecięcych

Farba do odnawiania mebli dziecięcych

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Farba do drewna i metalu Beckers Designer

Farba do drewna oraz odrobina wyobraźni wystarczy, aby stworzyć naszym pociechom zupełnie nowy kąciki. Za pomocą Designer Aqua Lackfarg [40] oraz Designer Universal marki Beckers, można odmienić wygląd mebli niezależnie od tego, czy mamy do dyspozycji wcześniej już lakierowane czy malowane sprzęty.

Najbezpieczniej jest używać w pomieszczeniach, gdzie mieszkamy farb wodorozcieńczalnych. Można nimi malować i powierzchnie drewniane, i drewnopochodne, a nawet metal. Nadają się na przedmioty stojące wewnątrz, jak i na zewnątrz, np. meble ogrodowe.

Jak przygotować meble do malowania?

Najpierw należy oczyścić powierzchnię mebli, czyli zeszlifować stare warstwy lakieru lub farby. Robi się to szlifierką z papierem ściernym. Oczyszczamy wilgotną ściereczką powierzchnię mebli i pozostawiamy do wyschnięcia. Następnie nakładamy pierwszą warstwę emalii do drewna i pozostawiamy ją do wyschnięcia (ok. 16 godzin). Przed aplikacją kolejnej powłoki przeszlifujmy delikatnie powierzchnię drobnoziarnistym papierem ściernym i odpylmy.

Szablony na meblach

Dodatkową radością dla dzieci, poza wyborem ulubionego koloru, będzie ozdobienie mebla ukochanym wzorem: misie, wróżki czy samoloty możemy wykonać samodzielnie lub skorzystać z gotowych szablonów. Emalię DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] można barwić na prawie 2000 kolorów, co daje niemal nieograniczone możliwości zmian mebelków.
Dobrym pomysłem na dekorowanie mebli dla dzieci jest wykorzystanie naklejek. Łatwa i szybka zmiana dekoracji.

Farba do pokoju dziecka

DESIGNER UNIVERSAL to wodorozcieńczalna emalia przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych, takich jak: drewniane zabawki, sklejka, płyty pilśniowe, płyty wiórowe, płyty fornirowane, zagruntowanych powierzchni metalowych, lamperii i tynków wewnątrz budynków. Produkt może być również stosowany do renowacji starych wymalowań, kaloryferów oraz mebli ogrodowych. Produkt do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Charakteryzuje się bardzo krótkim czasem schnięcia – tylko 1 godzina
Paleta kolorów emalii dostosowana jest do kolorów farb do ścian i sufitów Beckers Designer Colour. To dobry wybór dla alergików oraz do malowania elementów w pokojach dziecięcych
Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego
Kolorystyka: kolor biały + 15 gotowych kolorów.

  Młodzieżowy pokój - modne tkaniny

Zdjęcia Beckers i Kidstown.pl

Więcej o urządzaniu pokoju dla dziecka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.