Strona główna » Bezpiecznie, zabawnie i na lata – takie są meble!

Bezpiecznie, zabawnie i na lata – takie są meble!

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

INTERMEBLE proponują N-JOY, zestaw do pokoju dziecięcego, który otwiera nową perspektywę urządzania kącika naszych latorośli.

To eleganckie, praktyczne i uniwersalne mebelki, które spodobają się rodzicom nawet tym o bardzo wyrafinowanych gustach, a także dzieciom zarówno najmłodszym, jak i już nieco starszym.

N-JOY wyróżnia lekka forma, modny design i żywa kolorystyka pasująca do niezwykle ruchliwości i energii dzieci. To kolekcja modułowa pozwalająca na dowolne kreowanie i urządzanie przestrzeni pokoju dziecka w zależności od wielkości pomieszczenia oraz upodobań i wieku pociechy. Połączenie jasnych frontów i korpusów w kolorze naturalnego drewna z dyskretnymi elementami dekoracyjnymi w wesołych barwach, tworzą niebanalną i modną całość.

Atrakcyjność zestawu N-JOY idzie w parze z bezpieczeństwem. Zaoblone krawędzie mebli to rozwiązanie podnoszące bezpieczeństwo dzieci.

Idealne meble dla dzieci

Kolekcja wytrzyma także najcięższe próby jakim będzie poddawana przez dzieci. Do jej produkcji wykorzystano płytę meblową laminowaną, a nie jak w przypadku tradycyjnych mebli dziecięcych dostępnych na rynku, w których stosowana jest płyta pokryta jedynie folią finish.

Laminat jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i odporny na zarysowania oraz wszelkie zabrudzenia.

Z płyty typu INTERMEBLE produkowane są meble biurowe, które spełniają znacznie wyższe wymagania eksploatacyjne. Meble N-JOY trudno jest uszkodzić, porysować i łatwo utrzymać w czystości. Nawet tak bardzo nielubiane przez mamy ślady po flamastrach, kredkach czy farbach można szybko i bezproblemowo usunąć. Dlatego N-JOY przez lata będą cieszyć rodziców i dzieci.

W kolekcji dostępne są: wygodne łóżko, obszerna szafa, dwie wersje regału na zabawki, ksiązki i inne skarby pociechy, komoda, szafka, komódka, stolik i półki, zapewniające sporo miejsca do przechowywania oraz praktyczne biurko przydatne zarówno do nauki jak i zabawy. Poszczególne elementy serii dostępne są oddzielnie, dlatego N-JOY możemy idealnie dopasować do wielkości pomieszczenia oraz potrzeb dziecka.

  Materace dla dzieci i młodzieży

Seria dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: dąb mleczny z pomarańczowymi lub zielonymi dodatkami.

Przykładowe ceny:

*łóżko – 381 zł *szafa – 578 zł *regał – 545 zł *regał niski – 294 zł *biurko – 491 zł *komoda – 436 zł *szafka – 327 zł *komódka -327 zł *stolik – 261 zł *półka – 97 zł *półka szeroka – 108 zł

Autorkami kompletu N-JOY są młode i zdolne projektantki Dorota Januszek i Honorata Poznańska, które od 2003 roku współpracują z firmą INTERMEBLE. Są one laureatkami konkursów projektowych – Euroverlux 2003, Artefe 2004, Cube Modern Home 2006. Brały aktywny udział w wystawach: „Wobec Konsumpcji” Design Biennale Saint Etienne 2004 oraz Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie 2005.

Tekst i zdjęcia Intermeble

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.